Verze z 1. 6. 2013, 15:47; Sysop (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)

Obsah

Fakta

Systém soutěže

Všech 14 účastníků se v základní části utkalo nejprve čtyřkolově každý s každým. Prvních 8 celků postoupilo do play off, které se hrálo na čtyři vítězná utkání. Celek na 14. místě musel svoji extraligovou příslušnost obhajovat v baráži o extraligu, do které postoupil vítěz 1. ligy. Baráž o extraligu se hrála na 4 vítězná utkání.

Tabulka základní části

Poř. Tým Zápasy Výhry Výhry v prodloužení Remízy Porážky Porážky v prodloužení Skóre Body

Utkání Finalista Finalista Výsledek Branky
1.utkáníHC IPB Pojišťovna Pardubice---- HC Slavia Praha1:0 (1:0, 0:0, 0:0)11:23 Petr Mudroch
2.utkáníHC IPB Pojišťovna Pardubice---- HC Slavia Praha2:4 (0:2, 2:1, 0:1)22:53 Petr Koukal, 32:57 Jaroslav Kudrna
10:00 Michal Sup, 13:49 Jan Hejda, 24:31 Petr Sailer, 59:24 David Hruška
3.utkáníHC Slavia Praha---- HC IPB Pojišťovna Pardubice5:4 po prodloužení (1:2, 2:0, 1:2, 1:0)6:21 Marek Posmyk, 23:26 Jan Hejda, 35:44 Radek Duda, 45:45 Jan Hejda, 66:11 Pavel Kolařík
15:12 Petr Mudroch, 17:57 Radoslav Kropáč, 42:12 Ľubomír Pištek, 49:15 Miroslav Duben
4.utkáníHC Slavia Praha---- HC IPB Pojišťovna Pardubice2:0 (1:0, 0:0, 1:0)15:38 Radek Duda, 58:40 Radek Duda
5.utkáníHC IPB Pojišťovna Pardubice---- HC Slavia Praha4:3 po prodloužení(1:1, 0:2, 2:0, 1:0)7:07 Petr Sýkora, 50:01 Ladislav Lubina, 56:12 Jan Kolář (hokejista), 69:10 Ladislav Lubina
8:00 Radek Dlouhý, 39:13 Petr Jaroš, 39:44 Radek Duda
6.utkáníHC Slavia Praha---- HC IPB Pojišťovna Pardubice1:5 (0:2, 1:1, 0:2)22:59 Jan Hejda
3:31 Ladislav Lubina, 18:37 Otakar Janecký, 36:55 Petr Sýkora, 52:03 David Pospíšil, 57:45 Petr Průcha
7.utkáníHC IPB Pojišťovna Pardubice---- HC Slavia Praha0:1 (0:0, 0:1, 0:0)33:14 Michal Sup

Celkový vítěz HC Slavia Praha 4 : 3 na zápasy nad HC IPB Pojišťovna Pardubice
V play-off je 1, 2 a 5 utkání hráno doma. V utkáních o 3. místo je první utkání hráno doma.