Verze z 1. 6. 2013, 15:47; Sysop (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)

Fakta

Systém soutěže

Všech 14 účastníků se v základní části utkalo nejprve čtyřkolově každý s každým. Prvních 8 celků postoupilo do play off, které se hrálo na čtyři vítězná utkání. Celek na 14. místě musel svoji extraligovou příslušnost obhajovat v baráži o extraligu, do které postoupil vítěz 1. ligy. Baráž o extraligu se hrála na 4 vítězná utkání.

Tabulka základní části

Poř. Tým Zápasy Výhry Výhry v prodloužení Remízy Porážky Porážky v prodloužení Skóre Body

Utkání Finalista Finalista Výsledek Branky
1.utkáníHC Hamé Zlín---- HC Slavia Praha2:3 po prodloužení (1:1, 1:0, 0:1, 0:1)10:53 Petr Leška, 28:31 Erik Weissmann
2:26 Aleš Krátoška, 53:31 Marek Tomica, 62:03 Jan Novák
2.utkáníHC Hamé Zlín---- HC Slavia Praha3:2 po prodloužení (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) 14:41 Miroslav Blaťák, 50:34 Martin Čech, 64:16 Peter Barinka
17:53 M.Kopecký, 18:33 Marek Ivan
3.utkáníHC Slavia Praha---- HC Hamé Zlín1:2 (0:0, 0:0, 1:2)51:10 Josef Beránek
48:58 Rostislav Vlach, 54:31 Martin Hamrlík
4.utkáníHC Slavia Praha---- HC Hamé Zlín0:1 (0:0, 0:0, 0:1)42:23 Ondřej Veselý
5.utkáníHC Hamé Zlín---- HC Slavia Praha4:1 (0:1, 0:0, 4:0)40:18 Jaroslav Balaštík, 42:48 Petr Leška, 46:15 Martin Jenáček, 59:51 Jaroslav Balaštík
15:47 Jakub Klepiš

Celkový vítěz HC Hamé Zlín 4 : 1 na zápasy nad HC Slavia Praha
V play-off je 1, 2 a 5 utkání hráno doma. V utkáních o 3. místo je první utkání hráno doma.

Baráž o extraligu

HC Dukla Jihlava postoupila do dalšího ročníku extraligy, zatímco HC České Budějovice sestoupily do 1. ligy.

Zlato HC Hamé Zlín Brankáři: Igor Murín , Martin Altrichter
Obránci: Martin Hamrlík , Miroslav Blaťák , Jan Dlouhý , Petr Macholda , David Nosek , Radim Tesařík , Lubomír Vosátko , Pavel Zubíček
Útočníci: Peter Barinka , Martin Čech (1975) , Petr Leška , Jaroslav Balaštík , Miroslav Hlinka , Martin Jenáček , Tomáš Kapusta , Tomáš Karný , Petr Mokrejš , Miroslav Okál , Ondřej Veselý , Erik Weissmann , Rostislav Vlach , Martin Záhorovský
Trenéři Ernest Bokroš, Jaroslav Stuchlík
Stříbro HC Slavia Praha Brankáři: Roman Málek, Lukáš Hronek, Petr Franěk, Zdeněk Šmíd
Obránci: Jan Novák, Petr Kadlec, Jiří Kuntoš, Pavel Kolařík, Dominik Graňák, Ondřej Staněk, Ivan Droppa, František Kučera, David Pojkar, Petr Braniš, Petr Štrach, Tomáš Houdek
Útočníci: Josef Beránek, Michal Sup, David Hruška, Milan Antoš, Patrik Martinec, Radoslav Kropáč, Michal Vondrka, Jakub Klepiš, Marek Tomica, Radek Dlouhý, Milan Kopecký, Aleš Krátoška, Petr Jaroš, Leoš Čermák, Jan Fadrný, Adam Šaffer, Marek Ivan, Roman Červenka, Marek Kvapil
Trenéři Vladimír Růžička, Jiří Kalous
Bronz HC Sparta Praha Brankáři: Petr Bříza, Marek Schwarz, Rudolf Šindelář, Tomáš Pöpperle
Obránci: Josef Řezníček, Libor Procházka, Šrek, Jan Srdínko, Jan Hanzlík, Martin Richter, J. Kasík, Jan Výtisk, Karol Sloboda, R. Míka, Petr Buzek, Petr Kuboš
Útočníci: Jan Marek, Michal Broš, Ondřej Kratěna, Chabada, Ľuboš Bartečko, Roman Šimíček, Viktor Ujčík, Petr Ton, Gabriel Špilár, Jan Tomajko, Sedlák, Jakub Šindel, D. Vrbata, Jantovský, Roman Vondráček, Martin Havlát, Paroulek, Eiselt, Havelka, Hlouch, Oldřich Bakus, Dragoun, Hromas, Jakeš