Encyklopedie Multimediaexpo.cz slaví 15 let a nabízí skvělé Black Friday !

Z Multimediaexpo.cz

(Rozdíly mezi verzemi)
(++)
(++)
Řádka 16: Řádka 16:
* Vývoj, testování a kompletní příprava naší '''expanze do [[Evropská unie|Evropské unie]]''' (proto také doména '''[[.eu]]'''). Ve vzdálenější budoucnosti je možné, že tuto roli převezme náš třetí [[webový server]].
* Vývoj, testování a kompletní příprava naší '''expanze do [[Evropská unie|Evropské unie]]''' (proto také doména '''[[.eu]]'''). Ve vzdálenější budoucnosti je možné, že tuto roli převezme náš třetí [[webový server]].
* '''Zálohování''' všech multimediálních dat z našeho primárního serveru.
* '''Zálohování''' všech multimediálních dat z našeho primárního serveru.
-
 
-
=== Nové Ceny ===
 
-
Díky '''absolutnímu chaosu''' kolem očekávané sazby '''DPH''' jsme se, kolektivně, rozhodli – dočasně – úplně opustit používání chaotické DPH v Katalogu firem.
 
-
 
-
Nové ceny bez DPH začnou platit okamžitě po [[Vánoce|Vánočních svátcích]], tedy – '''[[27. prosinec|27. prosince]] [[2012]]'''.
 
-
 
-
Návrat k DPH a opětovné zvýšení cen plánujeme provést – '''[[24. duben|24. dubna]] [[2013]]'''.
 
-
 
-
Díky těmto radikálním novinkám a změnám (ceny) se můžeme hrdě a nesmlouvavě postavit libovolnému Katalogu firem nebo libovolné encyklopedii v celé střední Evropě !
 
=== Profil Multimediaexpo.cz ===
=== Profil Multimediaexpo.cz ===
-
Multimediaexpo.cz je jednoznačně Největší česká multimediální [[encyklopedie]] (přes '''315 195''' článků). Používá moderní redakční systém [[MediaWiki]] s velkým množstvím vlastních technologií a nastavení. Podpora 320 národních jazyků patří mezi samozřejmosti. Na naší dlouhé cestě k 1 000 000 článků nám jistě pomůže silně rostoucí počet registrovaných uživatelů (aktuálně 30 988) ! Přitom předpokládáme, že počet aktivních uživatelů brzy překročí hranici 2 000 !  
+
Multimediaexpo.cz je jednoznačně Největší česká multimediální [[encyklopedie]] (přes '''310 690''' článků). Používá moderní redakční systém [[MediaWiki]] s velkým množstvím vlastních technologií a nastavení. Podpora 330 národních jazyků patří mezi samozřejmosti. Na naší dlouhé cestě k 1 000 000 článků nám jistě pomůže silně rostoucí počet registrovaných uživatelů (aktuálně 30 988) ! Přitom předpokládáme, že počet aktivních uživatelů brzy překročí hranici 2 000 !  
=== Další informace: ===
=== Další informace: ===

Verze z 25. 11. 2021, 14:18

VLC icon.png   Tento článek je ve výstavbě a prochází masivní úpravou.
  Prosíme, needitujte tento článek, dokud je zde tato zpráva, abyste se vyhnuli editačním konfliktům.
Crystal Clear kworldclock.png
Oficialni-Logo-2-Multimediaexpo-cz.png

Multimediální česká encyklopedie Multimediaexpo.cz oslavila v úterý 2. listopadu 2021 své 15. narozeniny.

Máme zcela novou kancelář u obchodního centra Atrium Flora a v roce 2022 nasadíme nové serverové disky s kapacitou 12 TB !
Potom rychle překonáme metu 2 500 000 stránek a získáme královský trůn !

Tým multimediální encyklopedie Multimediaexpo.cz, který vede nejvýkonnější wikipedista na světě, připravuje obrovskou tsunami dalších vylepšení pro celou naší encyklopedii.

Vedle této tsunami bude poslední série vylepšení – nové Logo, větší velikost všech multimediálních souborů, vylepšené přehrávání YouTube, formát M4V – vypadat jako šplouchání vlnek na českém rybníku Svět.

Nový webový server

Klíčovým prvkem našeho dalšího úsilí bude druhý webový server, který by měl začít fungovat v polovině Ledna 2013. Bude přístupný na internetové doméně — www.Multimediaexpo.eu.

Jeho základní úkoly budou:

  • Vývoj a testování těch nejlepších multimediálních technologií. Kompletní příprava desáté a jedenácté tsunami komplexních vylepšení. Ve vzdálenější budoucnosti je možné, že tuto roli převezme náš třetí webový server.
  • Vývoj, testování a kompletní příprava naší expanze do Evropské unie (proto také doména .eu). Ve vzdálenější budoucnosti je možné, že tuto roli převezme náš třetí webový server.
  • Zálohování všech multimediálních dat z našeho primárního serveru.

Profil Multimediaexpo.cz

Multimediaexpo.cz je jednoznačně Největší česká multimediální encyklopedie (přes 310 690 článků). Používá moderní redakční systém MediaWiki s velkým množstvím vlastních technologií a nastavení. Podpora 330 národních jazyků patří mezi samozřejmosti. Na naší dlouhé cestě k 1 000 000 článků nám jistě pomůže silně rostoucí počet registrovaných uživatelů (aktuálně 30 988) ! Přitom předpokládáme, že počet aktivních uživatelů brzy překročí hranici 2 000 !

Další informace:

  • Michal Pohořelský
  • E-mail: info@multimediaexpo.cz
  • Web: http://www.multimediaexpo.cz
  • Mobil: +420 777 292 540
  • Oficiální uveřejnění na — [www.protext.cz]



Celý text této tiskové zprávy je zcela uvolněn a má licenci – volné dílo (Public domain). To platí po celém světě.