Encyklopedie Multimediaexpo.cz slaví 15 let a nabízí skvělé Black Friday !

Z Multimediaexpo.cz

(Rozdíly mezi verzemi)
(++)
m (+ Typo)
 
(Není zobrazeno 11 mezilehlých verzí.)
Řádka 1: Řádka 1:
-
__NOTOC__{{Pracuje se}}
+
__NOTOC__
[[Soubor:Oficialni-Logo-2-Multimediaexpo-cz.png|thumb|230px]]
[[Soubor:Oficialni-Logo-2-Multimediaexpo-cz.png|thumb|230px]]
-
'''Multimediální česká [[encyklopedie]] [[Multimediaexpo.cz]] oslavila v úterý [[2. listopad|2. listopadu]] [[2021]] své 15. narozeniny'''. Máme zcela novou kancelář u obchodního centra Atrium Flora a obrovský plán rozvoje.
+
'''Multimediální česká [[encyklopedie]] [[Multimediaexpo.cz]] oslavila v úterý [[2. listopad|2. listopadu]] [[2021]] své 15. narozeniny !'''  
-
V roce [[2022]] nasadíme nový server s procesorem [[AMD]] a zcela novými serverovými disky s kapacitou 12 TB. Potom rychle překonáme metu '''2 600 000''' stránek a získáme česko–slovenský královský trůn !
+
Máme zcela novou kancelář u obchodního centra Atrium Flora a obrovský plán rozvoje.
-
Na královském trůnu však rozhodně neusneme a tým [[Multimediaexpo.cz]]. který vede '''[[Uživatel:Sysop|nejvýkonnější wikipedista na světě]]''', začne budovat druhou '''čistě anglickou''' encyklopedii, protože počet anglických [[Email|emailů]] od našich zahraničních čtenářů, neustále a prudce roste (v posledních 15 měsících). A tento jasně rostoucí trend už nemůžeme dlouho ignorovat.
+
V roce [[2022]] nasadíme nový [[webový server]] s procesorem [[AMD]] a zcela novými serverovými disky s kapacitou 12 TB. Potom rychle překonáme metu '''2 600 000''' stránek a získáme česko–slovenský královský trůn.
-
Vedle této '''[[tsunami]]''' bude poslední série vylepšení – nové [[Logo]], větší velikost všech [[:Soubor:JPL Voyager 35 Years Later-640.mov|multimediálních souborů]], vylepšené přehrávání [[YouTube]], formát [[M4V]] – vypadat jako šplouchání vlnek na českém rybníku [[Svět (rybník)|Svět]].
+
Na královském trůnu však rozhodně neusneme a tým [[Multimediaexpo.cz]]. který vede '''[[Uživatel:Sysop|nejvýkonnější wikipedista na světě]]''', začne budovat druhou čistě '''anglickou''' encyklopedii, protože počet anglických [[Email|emailů]] od našich zahraničních čtenářů, neustále a výrazně roste (posledních 15 měsíců). A takový jasně rostoucí trend už nemůžeme dlouho ignorovat.
-
=== Nový webový server ===
+
Naší hlavní akcí do [[Vánoce|Vánoc]] [[2021]] je nepochybně velké [[Černý pátek (nakupování)|Black Friday]], které u nás platí až do [[10. prosinec|10. prosince]].  
-
Jeho základní úkoly budou:
+
 
-
* Vývoj a testování těch nejlepších '''multimediálních technologií'''. Kompletní příprava desáté a jedenácté [[tsunami]] komplexních vylepšení. Ve vzdálenější budoucnosti je možné, že tuto roli převezme náš třetí [[webový server]].
+
Během aktuálního Black Friday může každá [[firma]] i podnikatel využít, s velkou slevou 50 procent, naše 3 nové reklamní formáty:
-
* Vývoj, testování a kompletní příprava naší '''expanze do [[Evropská unie|Evropské unie]]''' (proto také doména '''[[.eu]]'''). Ve vzdálenější budoucnosti je možné, že tuto roli převezme náš třetí [[webový server]].
+
* '''[[Diskuse:Multimediaexpo.cz/Reklama|Banner 100]]''' (velikost 320 x 100 pixelů)
-
* '''Zálohování''' všech multimediálních dat z našeho primárního serveru.
+
* '''[[Diskuse:Multimediaexpo.cz/Reklama|Banner 200]]''' (velikost 200 x 200 pixelů)
 +
* '''[[Diskuse:Multimediaexpo.cz/Reklama|Banner 250]]''' (velikost 250 x 250 pixelů)
 +
 
 +
Nebo si zadat velkou textovou reklamu, která  se zobrazí na '''1 064 000 stránkách''' našeho projektu !
=== Profil Multimediaexpo.cz ===
=== Profil Multimediaexpo.cz ===
-
Multimediaexpo.cz je jednoznačně Největší česká multimediální [[encyklopedie]] (přes '''310 690''' článků). Používá moderní redakční systém [[MediaWiki]] s velkým množstvím vlastních technologií a nastavení. Podpora 330 národních jazyků patří mezi samozřejmosti. Na naší dlouhé cestě k 1 000 000 článků nám jistě pomůže silně rostoucí počet registrovaných uživatelů (aktuálně 30 988) ! Přitom předpokládáme, že počet aktivních uživatelů brzy překročí hranici 2 000 !
+
: Multimediaexpo.cz je jednoznačně největší česká multimediální [[encyklopedie]] (přes 310 690 článků). Používá moderní redakční systém [[MediaWiki]] s velkým množstvím vlastních technologií.
 +
: Podpora '''330''' národních jazyků patří mezi samozřejmosti. Na naší dlouhé cestě nám jistě pomůže silně rostoucí '''[[návštěvnost]]''', která se nyní pravidelně pohybuje [[:Soubor:Analytics-navstevnost-10 dnu-2021-11-13.png|od 15 000 do 20 000]] aktivních uživatelů.
 +
: Navíc celková statistika naší [[encyklopedie]] nedávno překonala výrazný Milník — '''[[Special:Statistics|70 000 000]]''' zobrazených stránek.
=== Další informace: ===
=== Další informace: ===
* Michal Pohořelský
* Michal Pohořelský
* E-mail: info@multimediaexpo.cz
* E-mail: info@multimediaexpo.cz
 +
* E-mail: Multimediaexpo@protonmail.com
* Web: '''http://www.multimediaexpo.cz'''  
* Web: '''http://www.multimediaexpo.cz'''  
* Mobil: +420 777 292 540
* Mobil: +420 777 292 540
-
* Oficiální uveřejnění na — '''[www.protext.cz]'''   
+
* Oficiální uveřejnění na — '''<ext>https://www.protext.cz/zprava.php?id=38265 ::www.Protext.cz/zprava.php?id=38265</ext>'''   
----
----
-
'''''Celý text této tiskové zprávy je zcela uvolněn a má licenci – [[volné dílo]] (Public domain). To platí po celém světě.'''''
+
; ''Celý text této tiskové zprávy je zcela uvolněn a má licenci – [[volné dílo]] (Public domain). To platí po celém světě.''
[[Kategorie:Multimediaexpo:Tiskové zprávy]]
[[Kategorie:Multimediaexpo:Tiskové zprávy]]
[[Kategorie:Propagace Multimediaexpo.cz]]
[[Kategorie:Propagace Multimediaexpo.cz]]

Aktuální verze z 27. 6. 2022, 16:42

Oficialni-Logo-2-Multimediaexpo-cz.png

Multimediální česká encyklopedie Multimediaexpo.cz oslavila v úterý 2. listopadu 2021 své 15. narozeniny !

Máme zcela novou kancelář u obchodního centra Atrium Flora a obrovský plán rozvoje.

V roce 2022 nasadíme nový webový server s procesorem AMD a zcela novými serverovými disky s kapacitou 12 TB. Potom rychle překonáme metu 2 600 000 stránek a získáme česko–slovenský královský trůn.

Na královském trůnu však rozhodně neusneme a tým Multimediaexpo.cz. který vede nejvýkonnější wikipedista na světě, začne budovat druhou čistě anglickou encyklopedii, protože počet anglických emailů od našich zahraničních čtenářů, neustále a výrazně roste (posledních 15 měsíců). A takový jasně rostoucí trend už nemůžeme dlouho ignorovat.

Naší hlavní akcí do Vánoc 2021 je nepochybně velké Black Friday, které u nás platí až do 10. prosince.

Během aktuálního Black Friday může každá firma i podnikatel využít, s velkou slevou 50 procent, naše 3 nové reklamní formáty:

Nebo si zadat velkou textovou reklamu, která se zobrazí na 1 064 000 stránkách našeho projektu !

Profil Multimediaexpo.cz

Multimediaexpo.cz je jednoznačně největší česká multimediální encyklopedie (přes 310 690 článků). Používá moderní redakční systém MediaWiki s velkým množstvím vlastních technologií.
Podpora 330 národních jazyků patří mezi samozřejmosti. Na naší dlouhé cestě nám jistě pomůže silně rostoucí návštěvnost, která se nyní pravidelně pohybuje od 15 000 do 20 000 aktivních uživatelů.
Navíc celková statistika naší encyklopedie nedávno překonala výrazný Milník — 70 000 000 zobrazených stránek.

Další informace:Celý text této tiskové zprávy je zcela uvolněn a má licenci – volné dílo (Public domain). To platí po celém světě.