Encyklopedie Multimediaexpo.cz slaví 15 let a nabízí skvělé Black Friday !

Z Multimediaexpo.cz

VLC icon.png   Tento článek je ve výstavbě a prochází masivní úpravou.
  Prosíme, needitujte tento článek, dokud je zde tato zpráva, abyste se vyhnuli editačním konfliktům.
Crystal Clear kworldclock.png
Oficialni-Logo-2-Multimediaexpo-cz.png

Tým multimediální encyklopedie Multimediaexpo.cz, který vede nejvýkonnější wikipedista na světě, připravuje obrovskou tsunami dalších vylepšení pro celou naší encyklopedii.

Vedle této tsunami bude poslední série vylepšení – nové Logo, větší velikost všech multimediálních souborů, vylepšené přehrávání YouTube, formát M4V – vypadat jako šplouchání vlnek na českém rybníku Svět.

Nový webový server

Klíčovým prvkem našeho dalšího úsilí bude druhý webový server, který by měl začít fungovat v polovině Ledna 2013. Bude přístupný na internetové doméně — www.Multimediaexpo.eu.

Jeho základní úkoly budou:

  • Vývoj a testování těch nejlepších multimediálních technologií. Kompletní příprava desáté a jedenácté tsunami komplexních vylepšení. Ve vzdálenější budoucnosti je možné, že tuto roli převezme náš třetí webový server.
  • Vývoj, testování a kompletní příprava naší expanze do Evropské unie (proto také doména .eu). Ve vzdálenější budoucnosti je možné, že tuto roli převezme náš třetí webový server.
  • Zálohování všech multimediálních dat z našeho primárního serveru.

Nové Ceny

Díky absolutnímu chaosu kolem očekávané sazby DPH jsme se, kolektivně, rozhodli – dočasně – úplně opustit používání chaotické DPH v Katalogu firem.

Nové ceny bez DPH začnou platit okamžitě po Vánočních svátcích, tedy – 27. prosince 2012.

Návrat k DPH a opětovné zvýšení cen plánujeme provést – 24. dubna 2013.

Díky těmto radikálním novinkám a změnám (ceny) se můžeme hrdě a nesmlouvavě postavit libovolnému Katalogu firem nebo libovolné encyklopedii v celé střední Evropě !

Profil Multimediaexpo.cz

Multimediaexpo.cz je jednoznačně Největší česká multimediální encyklopedie (přes 315 195 článků). Používá moderní redakční systém MediaWiki s velkým množstvím vlastních technologií a nastavení. Podpora 320 národních jazyků patří mezi samozřejmosti. Na naší dlouhé cestě k 1 000 000 článků nám jistě pomůže silně rostoucí počet registrovaných uživatelů (aktuálně 30 988) ! Přitom předpokládáme, že počet aktivních uživatelů brzy překročí hranici 2 000 !

Další informace:

  • Michal Pohořelský
  • E-mail: info@multimediaexpo.cz
  • Web: http://www.multimediaexpo.cz
  • Mobil: +420 777 292 540
  • Oficiální uveřejnění na — [www.protext.cz]Celý text této tiskové zprávy je zcela uvolněn a má licenci – volné dílo (Public domain). To platí po celém světě.