Hlavní strana

Z Multimediaexpo.cz

Vítejte v katalogu firem Multimediaexpo.cz
V jedinečném katalogu s téměř neomezeným prostorem pro Vaší prezentaci
.

Kompletní podmínky katalogu najdete v článku — Katalog firem a prezentací.

Naše základní výhody :
« Bez nutnosti instalace »…« Na vlastní doméně »…« Masivní podpora 330 národních jazyků ! »
« Plná integrace s velkou multimediální encyklopedií »…« 99,9% garantovaná dostupnost služby »
« NEOMEZENÝ přenos dat stažených každý měsíc ze serveru. »
« Navíc máte k dispozici sadu unikátních vlastností, které Vám nikdo jiný nenabídne ! »

Kategorie Katalogu firem

Obrázek dne

"Sunrise at Gateshead Millennium Bridge"
Gateshead Millennium Bridge je pravděpodobně první
pohyblivý most s naklápěním na světě !

Nové firmy

Zajímavosti

Víte, že...

Článek dne

"The Saboteur (MS Windows, 2009)"

The Saboteur je akční dobrodružná videohra vyvinutá společností Pandemic Studios a vydaná společností Electronic Arts. Byla vydána pro Microsoft Windows, PlayStation 3 a Xbox 360 v prosinci 2009. Mobilní verze hry byla vyvinuta a vydána společností Hands-On Mobile pro BlackBerry dne 21. ledna 2010 a pro iOS dne 24. března 2010.

Hra se odehrává v Němci okupované Francii během druhé světové války a sleduje Seana Devlina (podle reálné historické osoby Williama Grovera-Williamse), irského automobilového závodníka a mechanika, který se přidá k francouzskému odboji, aby osvobodil Paříž poté, co je jeho nejlepší přítel zabit nacistickými jednotkami.

Hra kombinuje řízení, střelbu, boj zblízka a průzkum. Hráči mohou v boji proti nepřátelům nebo při průzkumu prostředí využívat různé zbraně a schopnosti, například Seanovy parkourové dovednosti, které mu umožňují během několika vteřin vyšplhat na vysoké budovy a usnadnit si tak cestu nebo únik z nebezpečí. Hra nabízí otevřený svět zahrnující různé pařížské čtvrti a okolní krajinu. Zpočátku je většina mapy obsazena německými jednotkami, což symbolizuje černobílý filtr aplikovaný na herní mapu i samotné prostředí. Plněním hlavních a vedlejších misí jsou jednotlivé čtvrti postupně osvobozovány a prostředí se vrací do svých přirozených barev.

The Saboteur je akční adventura odehrávající se v otevřeném světě z pohledu třetí osoby. Hráč může prozkoumávat nacisty okupovanou Paříž, část francouzského venkova a některé části Německa. Klíčovým prvkem hratelnosti je barva. Oblasti, které jsou pod silnou kontrolou nacistů, jsou zobrazeny v černé a bílé barvě, s výjimkou duhovek postav, světel ve městě, krve a modrých symbolů francouzského odboje a různých německých symbolů, které jsou jasně červené a doplněné hákovými kříži. V těchto oblastech se ve velkém počtu vyskytují němečtí vojáci, díky čemuž je mnohem pravděpodobnější, že Sean bude při své rebelské činnosti rychle odhalen. Aby hráči tuto čtvrť opět „vrátili Francii“, musí oslabit německé síly, které oblast okupují. Tím se obyvatelům daného okrsku vrátí naděje, což je vizuálně znázorněno tím, že oblast začne pulzovat a hýřit barvami. Němci v těchto oblastech nebudou zcela vystěhováni, ale Sean má větší šanci jim uniknout, protože už nebudou tak všudypřítomní a soustředí se především ve vojenských základnách, kasárnách, kontrolních stanovištích, velitelstvích a dalších strategicky důležitých místech. Kromě toho budou Francouzi hrát aktivní roli v boji o barevné zóny.

V průběhu hry si Sean může vylepšovat své schopnosti a arzenál pomocí tzv. perků, které zlepšují například přesnost odstřelovací pušky, počet nábojů do všech zbraní, poškození a další. Perky se získávají prostřednictvím akcí, jako je vyhýbání se poplachům vysoké úrovně, odstřelování cílů nebo zničení stanoveného počtu německých zařízení či důležitých vozidel. Hráč má také možnost šplhat po budovách a běhat po střechách, kde se občas nacházejí velké zásobovací bedny, nebo dosáhnout výborného odstřelovačského výhledu na cíle pod sebou. K dispozici jsou také garáže, do kterých může ukládat zaparkovaná vozidla a opravovat ta poškozená. Navíc se hráč může pustit do pěstních soubojů nebo použít skrytější přístup, například použití nacistické uniformy jako převleku.

NAHORU