Šok ⇒ EU: Silně zkrátit důchody a donutit důchodce a ženy více pracovat !!
Jinak nebude na nevítěznou válku a líné uprchlíky !!

Ing. arch. Kateřina Pelcová

Z Multimediaexpo.cz

Verze z 25. 2. 2022, 10:36; Sysop (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)

Architektka se zaměřením na individuální stavební projekty.

Jsem samostatná architektka se zaměřením na individuální stavební projekty. Vytvářím architektonické studie novostaveb a rekonstrukcí, umím navrhnout i funkční a hezký interiér. Spolupracuji se stavebními inženýry, v případě potřeby konzultuji studii se zahradní architektkou, v památkově chráněném území s odborníky na architekturu v historickém prostředí. Mé návrhy mají výrazný technický přesah, aby byly stavebně proveditelné, zároveň ale v každém projektu vždy hledám i určitou poezii a harmonii. Navrhuji domy, které ladí co možná nejlépe jak k potřebám a osobnosti lidí, kteří v nich budou žít, tak i ke svému bezprostřednímu okolí.

Každý jednotlivý návrh vychází z úzké spolupráce s klientem, z pochopení toho, co se mu líbí a co je pro něj důležité, jaké má potřeby a možnosti; a také ze všech limitů, které jsou dané stavebním pozemkem nebo v případě rekonstrukce stávajícím domem. Důležité jsou samozřejmě i finanční limity. Nicméně mé studie mají společné časté použití přírodních materiálů, snahu o kompoziční a materiálovou harmonii domu a dokonalé a smysluplné využití prostoru, který je k dispozici.

Mám přes 12 let praxe v navrhování a mnoho zkušeností s různými druhy zadání, včetně bytových developerských projektů, městských domů a vil, sportovních staveb, ale i územních studií či územního plánu, které mi dávají určitý nadhled a vědomí souvislostí i zkušenosti s jednáním na úřadech. Zajímavé a profesně podnětné je pro mě i členství ve stavební komisi města Vrchlabí.


Google.com – zobrazit na velké mapě
Mapy.cz – zobrazit na velké mapě
OpenStreetmap – zobrazit na velké mapě

Kontakt

Adresa: Zámecká 221, 543 01 Vrchlabí

Mobil: +420 733 199 828

E-mail: katerina.pelcova14@gmail.com

IČO: 05863481


   Naše otevírací doba   
Pondělí   8:00–17:00
Úterý   8:00–17:00
Středa   8:00–17:00
Čtvrtek   8:00–17:00
Pátek   8:00–15:00
 


Informace : Článek je součástí Katalogu firem a představuje placené reklamní sdělení.