Encyklopedii Multimediaexpo.cz používá až 87 000 čtenářů

Z Multimediaexpo.cz

Přejít na: navigace, hledání
Oficialni-Logo-Multimediaexpo-cz.png

Tým české multimediální encyklopedie Multimediaexpo.cz, který vede nejvýkonnější wikipedista na světě, dosáhl během března 2012 hned tří masivních úspěchů:

  1. Překonal magickou hranici 1 100 000 editací, která je u ryze evropských encyklopedií absolutně jedinečná.
  2. Dokončil další balík vylepšení špičkového Katalogu firem. Na stole však máme několik různých variant rozvoje a je zřejmé, že proces vylepšování Katalogu firem bude téměř nekonečný...
    • Pro otevírací dobu vašich provozoven a kanceláří můžete použít libovolný počet profesionálních českých nebo slovenských šablon.
    • Nejlepší prezentace Holding – MAX nyní nabízí neomezený počet vlastních obrázků pro úchvatnou propagaci libovolné firmy.
    • Prezentace Podnikatel má celkový prostor pro obrázky zvětšen o dalších 150 procent a počet externích odkazů je neomezený.
  3. Počet našich unikátních návštěvníků poprvé v historii překročil metu 87 000 za den !


Z uvedených úspěchů je rekordní návštěvnost (87 378 návštěvníků za den) samozřejmě zdaleka nejdůležitější, protože nám otevírá dveře do všech komerčních i nekomerčních oblastí společnosti. Proto učiníme maximum k udržení a dalšímu navýšení počtu unikátních návštěvníků.

Profil Multimediaexpo.cz

Multimediaexpo.cz je jednoznačně největší česká multimediální encyklopedie (přes 313 400 článků). Přitom používá moderní redakční systém MediaWiki s mimořádnou podporou 320 národních jazyků. Na naší dlouhé cestě k 1 000 000 článků nám jistě pomůže silně rostoucí počet registrovaných uživatelů (aktuálně 30 574) ! Přitom předpokládáme, že počet aktivních uživatelů brzy překročí hranici 2 000 !

Další informace:Celý text této tiskové zprávy je zcela uvolněn a má licenci – volné dílo (Public domain). To platí po celém světě.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Hlavní funkce
Navigace
Nástroje
Příspěvky a dary
Další informace