Hlavní strana

Z Multimediaexpo.cz

Vítejte v katalogu firem Multimediaexpo.cz
V jedinečném katalogu s téměř neomezeným prostorem pro Vaší prezentaci
.

Kompletní podmínky katalogu najdete v článku — Katalog firem a prezentací.

Naše základní výhody :
« Bez nutnosti instalace »…« Na vlastní doméně »…« Masivní podpora 330 národních jazyků ! »
« Plná integrace s velkou multimediální encyklopedií »…« 99,9% garantovaná dostupnost služby »
« NEOMEZENÝ přenos dat stažených každý měsíc ze serveru. »
« Navíc máte k dispozici sadu unikátních vlastností, které Vám nikdo jiný nenabídne ! »

Kategorie Katalogu firem

Obrázek dne

Nové firmy

Zajímavosti

Víte, že...

Článek dne

Model Doutzen Kroes attends the Whitney Contemporaries Art Party June 17, 2008

Doutzen Kroes, česky: Doutzen Kroesová, (* 23. ledna 1985) je nizozemská modelka a herečka.

Kariéru modelky zahájila v roce 2003 v Nizozemsku a její agentura ji rychle vyslala do New Yorku, kde ji obsadila značka spodního prádla Victoria's Secret. Od roku 2008 do roku 2014 byla andílkem Victoria's Secret. Od roku 2006 je ambasadorkou značky L'Oréal Paris. Kroesová patřila k nejlépe placeným modelkám, její příjem se odhaduje na více než 10 000 dolarů. 5 milionů dolarů ročně, od roku 2008. V roce 2014 se umístila na druhém místě v žebříčku nejlépe vydělávajících modelek časopisu Forbes, její roční výdělek se odhaduje na 8 milionů dolarů.

V prosinci 2015 ji server Models.com zařadil mezi "nové superhvězdy" módního průmyslu a nazval ji "Helenou z Tróje v oblasti reklamy".V roce 2013 se stala první modelkou, která během jediného roku získala čtyři různé samostatné mezinárodní obálky zářijového vydání časopisu Vogue.

Doutzen Kroesová se narodila ve vesnici Eastermar. Její matka Geartsje Leistra byla zdravotní sestra, poté učitelka, a otec Johan Kroes byl psychoterapeut.

V mládí se popisovala jako "tomboy" a nikdy vážně neuvažovala o modelingu, ale v roce 2003 poslala snímky do modelingové agentury Paparazzi Model Management v Amsterdamu.

V roce 2005 získala Kroesová titul "Modelka roku" podle čtenářů časopisu Vogue.com. V květnu 2007 byla představena na obálce časopisu Vogue jako jedna z "World's Next Top Models", mimo jiné spolu s Chanel Iman. Spolu s několika dalšími modelkami se objevila v kalendáři Pirelli na rok 2008.

V roce 2006 byl uveden fríský dokumentární film režiséra J. J. M. Jansena o týdnu v životě Kroesové jako modelky. Dokumentoval Kroesovou na milánském týdnu módy a její přemýšlení o modelingovém průmyslu. V červenci 2007, kdy si za předchozích dvanáct měsíců vydělala odhadem celkem 1,5 milionu dolarů, zařadil časopis Forbes Kroesovou na čtrnácté místo v seznamu patnácti nejlépe vydělávajících supermodelek světa. V dubnu 2008 se umístila na pátém místě s odhadovaným příjmem 6 milionů dolarů. V letech 2009 (6 milionů dolarů), 2010 (6 milionů dolarů) a 2012 (6,9 milionu dolarů) časopis Forbes označil Kroesovou opět za pátou. V roce 2014 se Kroesová vyšplhala na druhé místo žebříčku, když rok předtím vydělala 8 milionů dolarů.

Na konci srpna 2008 potvrdila Victoria's Secret časopisu People, že Kroesová bude nejnovějším andílkem Victoria's Secret. Její první kampaň jako nejnovějšího andílka značky se jmenovala "Supermodel Obsessions". V amsterodamské pobočce muzea voskových figurín Madame Tussaud's se nachází vosková figurína Kroesové. Od listopadu 2009 do července 2010 psala Kroesová měsíční sloupek o svém životě pro nizozemské vydání Marie Claire.

V únoru 2010 se Kroesová vrátila na přehlídkové molo během týdne módy pro značku Prada spolu s kolegyněmi z řad andělů Alessandrou Ambrosio a Mirandou Kerr.

V září 2013 se Kroesová stala první modelkou v historii, která se během jednoho měsíce objevila na obálce čtyř mezinárodních vydání časopisu Vogue.

NAHORU