a opravdu velká série soutěží o nejlepší webovou stránku !!
Proto neváhejte a začněte hned zítra soutěžit o lákavé ceny !!

Výsledky hledání

Z Multimediaexpo.cz

Stránky s odpovídajícím názvem

• ATP World Tour Finals
    ...erer]] ''(po pěti)''.<br />Ženským protějškem tohoto turnaje je [[WTA Tour Championships]]. | [[ATP World Tour Finals 2010|2010]]
    18 kB (2 191 slov) - 13. 12. 2013, 10:07

Stránky s odpovídajícím textem

• Samuel Groth
    ...]] [[2012]] Samuel Groth, během utkání 2. kola turnaje ''ATP Challenger Tour'' v jihokorejském [[Pusan]]u,<br />vytvořil nový '''světový rekord''' == Žebříček ATP ==
    2 kB (222 slov) - 22. 10. 2017, 09:51
  • Andrea Hlaváčková
    Na okruhu [[Ženská tenisová asociace|WTA Tour]] vyhrála dvanáct turnajů ve čtyřhře. V rámci [[Ženský okruh ITF|o ...ně získala svůj první titul v rámci [[Ženská tenisová asociace|WTA Tour]], když zvítězila ve čtyřhře s krajankou [[Petra Cetkovská|Petrou C
    26 kB (3 547 slov) - 30. 3. 2017, 09:44
  • Žebříček ATP
    ...ňován obvykle v pondělí a zahrnuje body získané na turnajích okruhu ATP za posledních 52&nbsp;týdnů. Pro dvouhru a čtyřhru jsou sestavovány s ...ebříčků pro nasazování do turnajů se počítá ještě pořadí '''ATP Race''', které se na začátku každé sezóny nuluje a slouží pouze k u
    7 kB (927 slov) - 4. 6. 2015, 10:51
  • Łukasz Kubot
    ...m polským tenistou na žebříčku [[Asociace profesionálních tenistů|ATP]] (nejvýše v kariéře byl 108.). Profesionálním tenistou je od roku [[ == Finálové účasti na turnajích ATP (7) ==
    8 kB (1 054 slov) - 25. 5. 2013, 21:09
  • Óscar Hernández
    ... své kariéry vyhrál 1&nbsp;turnaj [[Asociace profesionálních tenistů|ATP]] ve čtyřhře. == Finálové účasti na turnajích ATP (2) ==
    6 kB (729 slov) - 6. 6. 2013, 21:06
  • Yves Allegro
    ...4. října]] [[2004]] na '''32. místě''' [[Žebříček ATP|žebříčku ATP]]. == Finálové účasti na turnajích ATP World Tour (10) ==
    8 kB (1 016 slov) - 21. 6. 2013, 13:06
  • Wesley Moodie
    ...osavadní kariéře vyhrál 1 turnaj [[Asociace profesionálních tenistů|ATP]] ve dvouhře a 5 turnajů ve čtyřhře. == Finálové účasti na turnajích ATP (12) ==
    9 kB (1 085 slov) - 21. 6. 2013, 14:20
  • Western & Southern Financial Group Masters & Women's Open
    Soutěž mužů je jedním z devíti turnajů prestižní [[ATP Masters 1000]] . Ženská část turnaje patří do kategorie [[WTA Premier ...atptennis.com/en/tournaments/profile/422.asp Profil turnaje na stránkách ATP]
    17 kB (2 152 slov) - 18. 12. 2016, 12:13
  • Wayne Odesnik
    ...ře zatím nevyhrál žádný turnaj [[Asociace profesionálních tenistů|ATP]]. == Finálové účasti na turnajích ATP (1) ==
    4 kB (516 slov) - 21. 6. 2013, 14:35
  • WTA
    ... historické rekordy ženského profesionálního okruhu – [[rekordy WTA Tour]]. == Sony Ericsson WTA Tour ==
    9 kB (1 292 slov) - 30. 3. 2017, 09:44
  • WTA Tour Championships
    | Aktuální = WTA Tour Championships 2010 '''WTA Tour Championships''' (neoficiálně ''Turnaj mistryň'') je každoročně poř
    17 kB (1 925 slov) - 30. 3. 2017, 09:44
  • Viktor Troicki
    ... nevyhrál žádný turnaj [[Asociace profesionálních tenistů|ATP World Tour]]. == Finálové účasti na turnajích ATP World Tour (2) ==
    5 kB (626 slov) - 1. 7. 2013, 23:43
  • Victor Hănescu
    ...osavadní kariéře vyhrál 1 turnaj [[Asociace profesionálních tenistů|ATP]] ve dvouhře a 1 turnaj ve čtyřhře. == Finálové účasti na turnajích ATP (4) ==
    8 kB (975 slov) - 30. 3. 2017, 20:20
  • PBZ Zagreb Indoors
    {{Infobox Tenisový turnaj (ATP) | Kategorie = [[ATP World Tour 250 series]]
    3 kB (400 slov) - 3. 7. 2013, 20:34
  • Ota Fukárek
    ... kariéry nevyhrál žádný turnaj [[Asociace profesionálních tenistů|ATP]], byl v jediném finále čtyřhry s [[Tomáš Cibulec|Tomášem Cibulcem] | ATP World Tour Masters 1000 (0)
    8 kB (863 slov) - 11. 7. 2021, 08:03
  • Orange Warsaw Open
    | ATP_kategorie = [[ATP World Tour 250 series]] ...orld Tour 250 series]] na okruhu [[Asociace profesionálních tenistů|ATP Tour]], zatímco ženská část je zařazena do kategorie [[WTA International T
  • Oliver Marach
    ...avadní kariéře vyhrál 7 turnajů [[Asociace profesionálních tenistů|ATP]] ve čtyřhře. == Finálové účasti na turnajích ATP (10) ==
    8 kB (906 slov) - 13. 7. 2013, 07:59
  • Novak Djoković
    ... své dosavadní [[Kariéra|kariéře]] vyhrál 28&nbsp;turnajů okruhu [[ATP]] ve dvouhře a jeden ve čtyřhře. Jeho největším úspěchem je singlo ...Volandri|Volandrim]]. Sezónu zakončil jako 186.&nbsp;hráč žebříčku ATP.
    48 kB (6 214 slov) - 11. 7. 2022, 20:15

Ukázat (20 předchozích | 20 následujících) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).