a opravdu velká série soutěží o nejlepší webovou stránku !!
Proto neváhejte a začněte hned zítra soutěžit o lákavé ceny !!

Výsledky hledání

Z Multimediaexpo.cz

• Ondřej Vaculík
    ...ilemnice]]) je [[Česká republika|český]] [[skoky na lyžích|skokan na lyžích]]. ...ocích na lyžích|Kontinentálního poháru]] (CoC) vyskákal 27. místo. Na řadu měsíců to bylo jeho nejlepší umístění.
    2 kB (391 slov) - 18. 8. 2015, 11:34
  • Pavel Ploc
    | disciplina = [[Skoky na lyžích]] | účast ve SP od = [[1982]]
    11 kB (1 859 slov) - 26. 9. 2013, 08:16
  • Tomáš Goder
    ...4. září]] [[1974]] [[Desná]]) je český [[skoky na lyžích|skokan na lyžích]] a olympijský medailista. ...ován za velmi nadějného českého skokana. To potvrdilo i '''stříbro na juniorském mistrovství světa''', které získal v roce [[1991]]. Porazil
    4 kB (728 slov) - 21. 10. 2013, 08:48
  • Světový pohár ve skocích na lyžích
    [[Soubor:calgary.jpg|thumb|Skokan na lyžích, 80. léta 20. století]] ... skocích na lyžích''' pořádá [[Mezinárodní lyžařská federace]] (FIS) od sezóny [[1979]]/[[1980]]. Jeho prvním vítězem byl Rakušan [[Hupert
    25 kB (3 497 slov) - 1. 11. 2013, 20:01
  • Skoky na lyžích
    ...ž se závodník snaží o co nejlépe obodovaný skok z můstku. Skoky na lyžích jsou také integrální součástí lyžařské discipliny [[Severská komb Hodnocení se vytváří na základě součtu dvou údajů: bodů za délku skoku a za stylové provede
    11 kB (1 842 slov) - 11. 12. 2022, 17:52
  • Borek Sedlák
    ...ad Nisou]]) je [[Česká republika|český]] [[skoky na lyžích|skokan na lyžích]]. ... převážně v CoC, a to bez výraznějších úspěchů. V roce [[2004]] na domácí půdě opět nahlédl do světového poháru, ale opět neuspěl.
    3 kB (530 slov) - 18. 8. 2015, 11:31
  • Akseli Kokkonen
    ...přesněji pilot. Když má možnost odpočinout si od skoků, rád jezdí na kole, motorce potápí se, chodí do kina, za dob studia hrával školní d ...azzo. Těší ho také úspěchy v [[Kontinentální pohár ve skocích na lyžích|Kontinentálním poháru]]. Jeho oblíbeným hercem je [[Sean Connery]].
    2 kB (278 slov) - 13. 7. 2020, 10:19
  • Kontinentální pohár ve skocích na lyžích
    ...''Continental Cup'') je série závodů ve [[skoky na lyžích|skocích na lyžích]]. ...hár je skokanskou „druhou ligu“ (za [[Světový pohár ve skocích na lyžích|Světovým pohárem]]). V Kontinentálním poháru soutěží většinou ml
    2 kB (327 slov) - 13. 2. 2014, 10:50
  • Lyžování
    ...ovní a rekreační aktivitou. Lyžování je mnoha odvětvími zastoupeno na [[zimní olympijské hry|zimních]] [[olympijské hry|olympijských hrách] ... Tento styl a příslušný typ vázání, ve kterém je k lyži připevněna pouze špička nohy, se označuje jako ''[[telemarkové lyžování|telemar
  • Jan Mazoch
    ...koky na lyžích|skokan na lyžích]]. Je vnukem legendárního skokana na lyžích a olympijského vítěze, [[Jiří Raška|Jiřího Rašky]]. ...ntálního poháru]] (CoC) obsadil 12. místo. Týž rok skončil devátý na juniorském mistroství světa.
    4 kB (788 slov) - 24. 6. 2014, 14:07

Ukázat (20 předchozích | 20 následujících) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).