Dovolená : 25. červenec — 11. srpen 2022
Holidays : 25 July — 11 August 2022
Vacaciones : 25 de julio — 11 de agosto de 2022

Encyklopedie Multimediaexpo.cz přináší velkou multimediální revoluci

Z Multimediaexpo.cz

Multimediální encyklopedie Multimediaexpo.cz dosáhla dalšího masivního úspěchu. Získala novou klíčovou technologii, která dává našim multimédiím zcela nový rozměr. Nyní můžeme nahrávat a rychle používat Videa v populárních, masově rozšířených formátech MOV i MP4 a hudbu v populárním, masově rozšířeném formátu MP3.

Tato technologická novinka výrazně doplňuje sedmou vlnu vylepšení, která v polovině března přinesla plnou podporu pro Google Street View, video soubory Vimeo a Dailymotion, luxusní slideshow libovolných fotografií z fotobanky Flickr a mimo jiné možnost mít své vlastní Logo v libovolné firemní prezentaci.

Díky všem uvedeným vylepšením můžeme do našich článků a prezentací integrovat i skutečně gigantické multimediální soubory a začít uvádět do praxe naši vizirazantním vzestupu ve světě multimédií.

Multimediaexpo.cz má nyní celkově více přitažlivých možností a funkcí než jakákoliv jiná encyklopedie nebo Katalog firem v Evropě !

Profil Multimediaexpo.cz:

Multimediaexpo.cz je česká multimediální encyklopedie, která je postavena na jednoznačně nejmodernější technologii Web 2.0. Momentálně je to druhá největší encyklopedie na českém internetu (přes 184 000 článků) s jasnou ambicí opět být dominantní králem na českém internetu. Přitom používá moderní redakční systém MediaWiki s mimořádnou podporou 320 národních jazyků.

Další informace:Celý text této tiskové zprávy je zcela uvolněn a má licenci – volné dílo (Public domain). To platí na celém světě.