a opravdu velká série soutěží o nejlepší webovou stránku !!
Proto neváhejte a začněte hned zítra soutěžit o lákavé ceny !!

! Kolo ! [[Nejrychlejší kolo|Nej. kolo]]
  • 500 mil Indianapolis 1952
    ! Nej. kolo ! '''Kolo'''
    13 kB (1 592 slov) - 8. 5. 2013, 19:41
  • Tomáš Enge
    ...Enge''' (* [[11. září]] [[1976]], [[Liberec]]) je český automobilový závodník, první český pilot [[Formule 1]]. Je synem dalšího úspěšného českého automobilového závodníka [[Břetislav Enge|Břetislava Engeho]]. V roce [[2001]] závodil ve tře
    26 kB (4 037 slov) - 30. 7. 2013, 09:07
  • Gimli Glider
    ...žár byl rychle uhašen ručními hasicími přístroji, které přinesli závodníci a pracovníci závodní dráhy.
    10 kB (1 947 slov) - 9. 8. 2013, 08:58
  • Grand Prix Austrálie 1996
    ! [[Nejrychlejší kolo|Nej. kolo]] | á 1 kolo
    9 kB (1 119 slov) - 11. 5. 2013, 08:02
  • Časovka
    ...[[elektronika|elektronické]] měření, čas se rozbíhá ve chvíli, kdy závodník spustí [[elektronická časomíra|automatickou časomíru]], pokud neods Intervaly mezi závodníky musejí být stejné, i když mezi závodníky startujícími v závěru startovní listiny mohou být intervaly větš
    12 kB (2 132 slov) - 27. 2. 2019, 16:48
  • X-Moto
    ...lavou]] s [[terén]]em, nebo při dotyku [[Hlava (člověk)|hlavou]] či [[kolo|koly]] s ničičem.
    3 kB (438 slov) - 21. 6. 2013, 13:39
  • Willy Mairesse
    ...častník [[formule 1]] v letech 1960 - 1965. Byl všestranným závodníkem, který získal i řadu úspěchů v dalších automobilovývh disciplí ...zněl první zpráva. Později se z amatérských záběru prokázalo, že kolo z vozu přelétlo celou přírodní tribunu a nikoho nezasáhlo, pomocník
    14 kB (2 117 slov) - 21. 6. 2013, 14:04
  • Williams FW22
    Nej. kolo = 0| ...yznačené závody znamenají zisk pole position, kurzívou nejrychlejší kolo závodu))
    6 kB (833 slov) - 21. 6. 2013, 14:12
  • Williams FW29
    Nej. kolo = 0|
    6 kB (803 slov) - 21. 6. 2013, 14:12
  • Williams FW30
    Nej. kolo = 0| ... poháněný motory Toyota, byl představen na okruhu ve Valencii spolu se závodními jezci Nicem Rosbergem a Kazuki Nakajimou.
    5 kB (622 slov) - 21. 6. 2013, 14:12
  • Volkswagen Golf
    ...ámy, jako terénní automobily. Kvůli pohonu všech kol byla [[Rezervní kolo|rezerva]] umístěna na konstrukci za pátými dveřmi. K pohonu slou
    82 kB (13 081 slov) - 1. 11. 2018, 10:57
  • Olivier Panis
    ! Nej. kolo
    6 kB (823 slov) - 3. 9. 2018, 08:36
  • Okruh
    *** jeden okruh při závodu bývá označován slovem [[kolo]] * [[Kolo (rozcestník)|Kolo]]
    2 kB (370 slov) - 13. 7. 2013, 08:30
  • Motocykl
    === Moped nebo jízdní kolo s pomocným motorkem === Moped lze považovat za kombinaci motocyklu a [[jízdní kolo|jízdního kola]]. Často bývá vybaven pedály a má objem motoru typicky
    10 kB (1 651 slov) - 25. 7. 2013, 12:52
  • Mitsubishi Lancer Evolution
    ... byla vybavena diferenciálem, který rozděloval výkon podle toho, jaké kolo je v záběru. Bylo použito i výkonější [[turbodmychadlo]] a sedmnáct
    3 kB (443 slov) - 1. 11. 2018, 10:57
  • Mika Häkkinen
    ...ří]] [[1968]], [[Vantaa]]) je bývalý [[Finsko|finský]] automobilový závodník a pilot [[Formule 1]], přezdívaný ''Létající Fin''. ... se bude věnovat akrobacii nebo závodění. Nakonec se rozhodl, že bude závodním jezdcem.
    29 kB (4 897 slov) - 29. 9. 2022, 16:07
  • Scuderia Ferrari
    '''Scuderia Ferrari''' je oficiální název závodního oddělení Gestione Sportiva automobilové společnosti Ferrari. Scuderia Současnými závodními jezdci jsou [[Felipe Massa]] a [[Kimi Räikkönen]], který s Ferrari pod
    15 kB (2 481 slov) - 21. 8. 2013, 19:41