Encyklopedie Multimediaexpo.cz slaví 15 let a nabízí skvělé Black Friday !

Z Multimediaexpo.cz

(Rozdíly mezi verzemi)
(++)
m (++)
Řádka 5: Řádka 5:
V roce [[2022]] nasadíme nový server s procesorem [[AMD]] a zcela novými serverovými disky s kapacitou 12 TB. Potom rychle překonáme metu '''2 600 000''' stránek a získáme česko–slovenský královský trůn !
V roce [[2022]] nasadíme nový server s procesorem [[AMD]] a zcela novými serverovými disky s kapacitou 12 TB. Potom rychle překonáme metu '''2 600 000''' stránek a získáme česko–slovenský královský trůn !
-
Na královském trůnu však rozhodně neusneme a tým [[Multimediaexpo.cz]]. který vede '''[[Uživatel:Sysop|nejvýkonnější wikipedista na světě]]''', začne budovat druhou '''čistě anglickou''' encyklopedii, protože počet anglických [[Email|emailů]] od našich zahraničních čtenářů, neustále a prudce roste (v posledních 15 měsících). A tento jasně rostoucí trend už nemůžeme dlouho ignorovat.
+
Na královském trůnu však rozhodně neusneme a tým [[Multimediaexpo.cz]]. který vede '''[[Uživatel:Sysop|nejvýkonnější wikipedista na světě]]''', začne budovat druhou '''čistě anglickou''' encyklopedii, protože počet anglických [[Email|emailů]] od našich zahraničních čtenářů, neustále a prudce roste (posledních 15 měsíců). A takový jasně rostoucí trend už nemůžeme dlouho ignorovat.
-
Vedle této '''[[tsunami]]''' bude poslední série vylepšení – nové [[Logo]], větší velikost všech [[:Soubor:JPL Voyager 35 Years Later-640.mov|multimediálních souborů]], vylepšené přehrávání [[YouTube]], formát [[M4V]] – vypadat jako šplouchání vlnek na českém rybníku [[Svět (rybník)|Svět]].   
+
Vedle této '''[[tsunami]]''' bude poslední série vylepšení – nové [[Logo]], větší velikost všech [[:Soubor:JPL Voyager 35 Years Later-640.mov|multimediálních souborů]] – vypadat jako šplouchání vlnek na českém rybníku [[Svět (rybník)|Svět]].   
=== Nový webový server ===
=== Nový webový server ===

Verze z 30. 11. 2021, 15:29

VLC icon.png   Tento článek je ve výstavbě a prochází masivní úpravou.
  Prosíme, needitujte tento článek, dokud je zde tato zpráva, abyste se vyhnuli editačním konfliktům.
Crystal Clear kworldclock.png
Oficialni-Logo-2-Multimediaexpo-cz.png

Multimediální česká encyklopedie Multimediaexpo.cz oslavila v úterý 2. listopadu 2021 své 15. narozeniny. Máme zcela novou kancelář u obchodního centra Atrium Flora a obrovský plán rozvoje.

V roce 2022 nasadíme nový server s procesorem AMD a zcela novými serverovými disky s kapacitou 12 TB. Potom rychle překonáme metu 2 600 000 stránek a získáme česko–slovenský královský trůn !

Na královském trůnu však rozhodně neusneme a tým Multimediaexpo.cz. který vede nejvýkonnější wikipedista na světě, začne budovat druhou čistě anglickou encyklopedii, protože počet anglických emailů od našich zahraničních čtenářů, neustále a prudce roste (posledních 15 měsíců). A takový jasně rostoucí trend už nemůžeme dlouho ignorovat.

Vedle této tsunami bude poslední série vylepšení – nové Logo, větší velikost všech multimediálních souborů – vypadat jako šplouchání vlnek na českém rybníku Svět.

Nový webový server

Jeho základní úkoly budou:

  • Vývoj a testování těch nejlepších multimediálních technologií. Kompletní příprava desáté a jedenácté tsunami komplexních vylepšení. Ve vzdálenější budoucnosti je možné, že tuto roli převezme náš třetí webový server.
  • Vývoj, testování a kompletní příprava naší expanze do Evropské unie (proto také doména .eu). Ve vzdálenější budoucnosti je možné, že tuto roli převezme náš třetí webový server.
  • Zálohování všech multimediálních dat z našeho primárního serveru.

Profil Multimediaexpo.cz

Multimediaexpo.cz je jednoznačně Největší česká multimediální encyklopedie (přes 310 690 článků). Používá moderní redakční systém MediaWiki s velkým množstvím vlastních technologií a nastavení. Podpora 330 národních jazyků patří mezi samozřejmosti. Na naší dlouhé cestě k 1 000 000 článků nám jistě pomůže silně rostoucí počet registrovaných uživatelů (aktuálně 30 988) ! Přitom předpokládáme, že počet aktivních uživatelů brzy překročí hranici 2 000 !

Další informace:

  • Michal Pohořelský
  • E-mail: info@multimediaexpo.cz
  • Web: http://www.multimediaexpo.cz
  • Mobil: +420 777 292 540
  • Oficiální uveřejnění na — [www.protext.cz]Celý text této tiskové zprávy je zcela uvolněn a má licenci – volné dílo (Public domain). To platí po celém světě.