Dovolená : 25. červenec — 11. srpen 2022
Holidays : 25 July — 11 August 2022
Vacaciones : 25 de julio — 11 de agosto de 2022

Multimediaexpo.cz má nového RCRedaktora a 390 000 multimediálních souborů !

Z Multimediaexpo.cz

Multimediální česká encyklopedie Multimediaexpo.cz překonala v pondělí 2. července 2018 magickou hranici 390 000 multimediálních souborů a stala se absolutně první českou internetovou encyklopedií, která překonala tuto metu.

Oficialni-Logo-2-Multimediaexpo-cz.png

S výrazným předstihem jsme tak přiblížili k jednomu z našich primárních cílů celého roku 2018 – k metě 400 000 fotografií.

Mnohem důležitější, pro ekonomické zajištění naší budoucnosti, však bude radikálně nový RCRedaktor, který již dnes všem nabízí nejnovější počítačové hry za bezkonkurenční ceny ! Ačkoliv nás čeká ještě dost práce při vytváření plánovaného seznamu 450 her, pevně věříme, že v následujících 12 měsících získáme přes 900 redaktorů, kteří budou veřejně oceňovat vysokou kvalitu a rychlost RCRedaktora.

V následujících 7 měsících bude nezisková encyklopedie zřejmě v silném útlumu, který mohou zvrátit pouze velmi aktivní čtenáři tím, že začnou sami vytvářet nové články a šablony. Tento útlum budeme kompenzovat vyhlašováním dalších soutěží pro editory s bohatými cenami. Našemu komerčnímu Katalogu firem to však přinese jednoznačně velký rozkvět.

V první polovině roku 2019 dojde k finálnímu ukončení našeho starého serveru se starým redakčním systémem MediaWiki 1.16. Naše budoucnost je tedy pevně spojena s novým redakčním systémem MediaWiki verze 1.23, který nabízí mnoho významných novinek, včetně prostředí responzivního designu.

Náš aktuální server s procesorem Intel Xeon E3-1225 v5 si však královského trůnu moc dlouho neužije. V druhé polovině roku 2019 bude převelen na sekundární úkoly (testování, zálohování) a do první bojové linie nasadíme pekelně rychlý serverprocesorem třídy AMD RYZEN ThreadRipper 2900.

Dalších klíčovým prvkem bude reklama. Propagaci nového RCRedaktora, Katalogu firem a celé encyklopedie chceme věnovat opravdu mimořádnou pozornost.

Profil Multimediaexpo.cz

Multimediaexpo.cz je ryze česká multimediální encyklopedie. Po náročném přechodu na nový server je to opět absolutně největší ryze česká encyklopedie na internetu (přes 309 800 článků a 390 730 multimediálních souborů). Přitom používá moderní redakční systém MediaWiki s mimořádnou podporou 350 národních jazyků.

Další informace:


Celý text této tiskové zprávy je zcela uvolněn a má licenci – volné dílo (Public domain). To platí po celém světě.