Katalog firem a prezentací

Z Multimediaexpo.cz

Do Katalogu firem a prezentací lze vložit placené zápisy českých i slovenských firem a institucí nebo zastoupení mezinárodních firem a institucí působících v České republice a Slovenské republice.

Majitel prezentace (zadavatel) má plné právo použít ve své prezentaci až 330 národních jazyků, vedle povinného českého jazyka / slovenského jazyka. Český jazyk bude vždy preferován při provozu a vylepšování redakčního systému.

Obrovskou výhodou našeho katalogu je relativně neomezený prostor pro každou firemní prezentaci. Zatímco většina ostatních produktů na trhu nabízí pro popis Vaší firmy často jen 1 500 znaků..., u nás Vám i ta nejlevnější prezentace nabízí 5 120 000 znaků pro popis činnosti Vaší firmy !

Obsah

Unikátní vlastnosti našeho Katalogu, které Vám nikdo jiný nenabídne !

 • Masivní podpora národních jazyků...nyní podporujeme — 330 národních jazyků (přes 200 jazyků kompletně, včetně hlášení redakčního systému).[1]
 • Flickr...je gigantická fotobanka s minimálně 13 000 000 000 fotografií a multimediálních souborů, které můžete okamžitě začít využívat !
 • Svobodný výběr mapové aplikace...každý majitel placené prezentace si může svobodně vybrat mezi mapovou aplikací Google Mapy nebo MAPY.cz nebo OpenStreetMap !
  Počet úprav velikosti firemní mapy (standardně 400 x 400 bodů) je samozřejmě absolutně neomezený.
 • Kompletní historie všech změn...nedílnou součástí každé firemní prezentace je kompletní dynamická historie jejího vývoje. Každou změnu ve Vaší prezentaci můžete kdykoliv detailně prozkoumat a v případě potřeby i zrušit !
 • Integrovaná Diskusní stránka...je nedílnou součástí každé firemní prezentace a dovoluje Vám okamžitě komunikovat se všemi případnými zákazníky v libovolném jazyce. V některých případech může nahradit email !
 • Obrovská volnost při vylepšování prezentací...místo hloupého automatického asistenta, který "protlačí" všechny zájemce o prezentaci přes jedinou nudnou šablonu (všechny prezentace pak vypadají stejně), můžete u nás při následných úpravách Vaší prezentace plně využívat jazyk HTML i CSS a dosáhnout dalších dramatických vylepšení !
 • Špičkové uživatelské grafy...absolutně každá placená prezentace může obsahovat neomezený počet pokročilých uživatelských grafů – Sloupcový graf, Liniový graf, Koláčový graf (3D), Radarový graf, Bublinový graf a Korelační graf.
 • Absolutně prověřené firmy...každá firma v našem Katalogu musí mít svou internetovou stránku, která nám slouží k ověření vkládaných informací. Na základě těchto firemních stránek také provádíme ruční aktualizace. To znamená, že u nás nikdy nemůžete "objevit" tisíce a tisíce firem bez internetu, které již dávno neexistují.
 • Nekonečné Fotoalbum...absolutně každá placená prezentace může obsahovat neomezený počet šablon – Commons, Commonscat, Flickr, FlickrTag, FlickrCC, FlickrCCTag a GoogleImage. Díky tomu si každý může vytvořit vlastní jedinečné foto-album s až 1 000 000 000 libovolných fotografií !

Postup přidání firmy do Katalogu firem

První krok – nový účet a zaplacení faktury

 1. Nejdříve si vytvořte účet a přihlašte se, potom se můžete (pokud chcete) připsat na seznam všech redaktorů.
 2. Zašlete e-mail na aktuální adresu ::
  • Katalog.firem@protonmail.com
  • Katalog.firem@multimediaexpo.cz
  • E-mail by měl obsahovat – základní popis Vaší firmy, IČO, platné telefonní číslo, vybraný typ prezentace (třeba: Holding – LITE) a všechny vaše preferované kategorie.
 3. Následně dostanete email, který bude obsahovat fakturu s naším číslem účtu: 2702494577 / 2010 a jednorázový unikátní výraz, který použijete jako variabilní symbol.
 4. Následný převod Vašich peněz bude potvrzen samostatným e-mailem nebo mobilním telefonem.

Volitelný druhý krok – vytvoření, kontrola a publikování prezentace

 1. Pokud budete mít zájem, můžeme pro Vás vytvořit celou firemní prezentaci, přesně podle vlastních představ !
  • Při počátečním vytváření firemní prezentace stojí každá započatá hodina500 Kč s DPH.
 2. Přes email nám pošlete čistý text Vaší prezentace a návrh její grafické podoby. Přitom plně akceptujeme formáty MS Office 97/2000, OpenOffice a PDF.
  Současně nám pošlete vybrané fotografie, obrázky a další multimediální soubory, které se objeví ve Vaší prezentaci.
 3. Při zadávání prezentace a vlastní tvorbě nezapomínejte na Všeobecné podmínky Katalogu firem a limity Vámi zvolené prezentace.
 4. Vaši hotovou prezentaci (článek) následně vložíme do kategorie Zkušební prostor Katalogu firem, která není přímou součástí Katalogu firem.
 5. Vaše hotová prezentace nyní projde komplexní kontrolou z Vaší i naší strany. My se přitom soustředíme na dodržování definovaných všeobecných podmínek.
  Všechny případné gramatické, stylistické či jiné podobné chyby však u nás projdou bez povšimnutí. Jejich oprava je Vaším výsadním právem.
 6. Pokud obě strany dojdou k závěru, že je všechno v pořádku...do Vaší prezentace budou přidány Vámi preferované kategorie nebo Kategorie:Všeobecný seznam firem.
 7. GRATULUJEME !! Vaše prezentace se stala součástí našeho Katalogu firem !

Všeobecné podmínky

Obsah článků

 • Každý článek musí povinně obsahovat identifikační šablonu: Článek z Katalogu.
 • Žádný článek samozřejmě nesmí obsahovat vulgární výrazy a urážet náboženství či rasu.
 • Žádný článek samozřejmě nesmí obsahovat agresivní zmínky o konkurenci.
 • Každy článek, který bude svou velikostí přesahovat povolený limit dané prezentace, může být kdykoliv zkrácen na povolený limit (vždy po celých větách) !

Obrázky – videa – hudba

 • Všechny obrázky mohou být ve formátech – PNG , JPEG a GIF.
  V budoucnosti budeme podporovat také formáty – TIFF a DjVu.
 • Všechny videa mohou být ve formátech – FLV , MOV , M4V , MP4 , OGG , OGV , YouTube , Dailymotion a Vimeo.
 • Váš prostor můžete nyní také využít pro vlastní OGG hudbu , MP3 hudbu a PDF dokumenty.
 • Maximální velikost obrázků v pixelech (bodech) není nijak omezena. Limitem je pouze fyzická velikost na disku.
 • Žádný obrázek (multimediální soubor) samozřejmě nesmí ukazovat vulgární věci a urážet náboženství či rasu.
 • Každý si musí sám pohlídat autorská práva ke svým obrázkům, hudebním souborům, video souborům a PDF.
 • Obrázek (multimediální soubor), který bude svou velikostí přesahovat povolený limit dané prezentace, může být kdykoliv vymazán !
 • Možnosti video souborů názorně ukazuje kategorie – Video články Multimediaexpo.cz
 • Možnosti hudebních souborů názorně ukazuje kategorie – Hudební články Multimediaexpo.cz
 • Maximální možná velikost každého multimediálního souboru je nyní — 450 MB.
 • Pro odborníky :: PHP upload_max_filesize = 450 MB
 • Pro odborníky :: PHP post_max_size = 450 MB

Externí odkazy

 • Žádný externí odkaz nesmí odkazovat na stránky ::
  • Sloužící propagandě a podněcování k nenávisti z důvodu rasy, pohlaví, náboženství nebo národnosti.
  • Nabízející zboží (jinou službu), které porušuje práva k duševnímu vlastnictví třetích osob (autorská práva, vynálezy, průmyslové vzory).
  • Nabízející dětskou pornografii v jakékoliv formě.
  • Nabízející radioaktivní látky, jedovaté a explozivní látky či jiné chemikálie silně ohrožující zdraví (vysoce koncentrované kyseliny).
  • Nabízející chráněná zvířata a rostliny, výrobky a přípravky z chráněných živočišných druhů a rostlin.
  • Nabízející zakázané drogy a omamné látky.
  • Obsahující útočný počítačový program, jehož cílem je poškodit uživatele (počítačové viry a červy, spyware).
  • Obsahující jakoukoliv formu Phishingu, která si klade za cíl vykrást peníze z cizího účtu.

Aktualizace jednotlivých prezentací

Každý zadavatel má právo měnit a vylepšovat svou prezentaci prakticky kdykoliv, podle svých aktuálních představ. Díky vynikajícímu systému MediaWiki může navíc svou prezentaci vylepšovat z téměř libovolného místa naší planety.

Každá uveřejněná prezentace je výhradním majetkem svého zadavatele ! Žadná třetí strana nemá právo zasahovat do libovolné prezentace. Majitel serveru a jeho zaměstnanci mohou do obsahu publikované prezentace zasáhnout pouze v případě, že dodatečná aktualizace vlastníka začala porušovat některou ze Všeobecných podmínek Katalogu firem.

Plná ochrana u placených prezentací

Každý majitel placené prezentace má plné právo na ochranu své prezentace před libovolnými neautorizovanými úpravami !

Pokud dojde k poškození či zničení libovolné placené prezentace, majitel serveru a jeho zaměstnanci mají jednoznačnou povinnost vrátit tuto prezentaci do původního stavu a vymazat všechny editace a revize (v historii), které vložila neautorizovaná osoba (Vandal, Spamer, nespokojený zákazník).

Každý majitel placené prezentace také může kdykoliv a zdarma požádat o nastavení zámků své prezentace (pro editaci nebo přesun) na neomezenou dobu. Díky tomu získá absolutní jistotu, že jeho prezentace bude upravována jen s jeho osobním–písemným–emailovým souhlasem.

Prezentace typu Občan

Naše tři prezentace Občan jsou nejjednodušší a nejméně nákladnou variantou v Katalogu firem. Jsou primárně určeny pro osobní stránky. Pokud máte minimální nároky, nevíte si rady nebo si chcete všechno zatím jen vyzkoušet...tato skupina prezentací Vám možná bude vyhovovat. Prezentace ZDARMA může obsahovat "firemní prezentaci", ale u placených variant LITE a FULL je to zakázáno. Po uplynutí 3 měsíců si pak můžete zvolit náročnější variantu (přechod je zdarma) a doplatit jen rozdíl v celkové ceně Vaší prezentace.

 • Minimální doba používání placené prezentace je – 3 měsíce (30 Kč nebo 90 Kč).
  Následně je možné si vybrat platební období – 6 měsíců (půlrok), 3 měsíce (čtvrtletně) nebo 1 měsíc (měsíčně).


Občan – ZDARMA

 1. Maximální velikost Vašeho jediného článku je – 30 KB (až 30 720 znaků !)
 2. Do Vašeho článku můžete přidat neomezený počet již nahraných multimediálních souborů.
 3. Do Vašeho článku můžete přidat neomezený počet vlastních obrázků o maximální celkové velikosti – 8,0 MB (8 192 KB).
 4. Do Vašeho článku můžete přidat 1 externí odkaz na libovolnou internetové stránku (vlastní), ale jen tehdy, když budete propagovat náš projekt na své vlastní stránce…analogickým textovým externím odkazem nebo přidáním našeho Loga.
  Jinak kdykoliv a libovolně můžete prezentovat svou firmu přes — adresu, telefon, fax, skype, email, a IČO (DIČ).
 5. Váš článek nemůže být umístěn do žádné konkrétní kategorie. Proto bude umístěn do nerozlišené Kategorie:Všeobecný seznam firem.
 6. Ve vašem článku nesmíte použít HTML ani CSS pro lepší formátovaní textu.
 7. Ve vašem článku můžete použít, vedle obrázků, jednu interaktivní mapu Google Maps.
 8. Ve vašem článku můžete použít 3 zeměpisné kategorie Občané podle zemí.
 9. Pro otevírací dobu vašich provozoven a kanceláří můžete použít dvě základní české nebo slovenské šablony.
 10. Absolutně bez ochrany – jakýkoliv naštvaný či obecně nespokojený zákazník zde může masivně upravovat Vaši prezentaci.
  A pokud bude přitom používat obecně akceptovatelné výrazy...my jeho pomluvám bránit nebudeme.
  Plná ochrana před neautorizovanými úpravami funguje výhradně u placených prezentací.


Cena prezentace – ZDARMA

Občan – LITE

 1. Maximální velikost Vašich článků je – 500 KB (až 512 000 znaků !)
  • 512 000 znaků == 256 stran A4 (2 000 znaků)
 2. Každá zaplacená prezentace nyní může mít až 40 článků (1 hlavní a 39 subčlánků) !
 3. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet již nahraných multimediálních souborů.
 4. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet vlastních obrázků o maximální celkové velikosti – 200,0 MB (204 800 KB).
 5. Do Vašeho článku můžete přidat libovolný počet externích odkazů, které musí odpovídat všeobecným podmínkám.
 6. Váš článek bude umístěn do jedné konkrétní kategorie podle typu Vaší činnosti.
 7. Ve vašem článku můžete použít HTML i CSS pro lepší formátovaní textu.
  Je však zakázáno používat vyšší programovací jazyky (JavaScript, Java, PHP) a natahovat libovolná data z externích zdrojů.
 8. Ve vašem článku můžete použít, vedle multimediálních souborů, neomezený počet interaktivních prvků – Google Maps, YouTube video, DailyMotion video, Vimeo video, FlickrShow nebo Uživatelské grafy. K dispozici jsou také všechny naše současné i budoucí šablony.
 9. Můžete také přesně definovat rozsah svého volného času použitím neomezeného počtu profesionálních českých nebo slovenských šablon.
 10. Vaše články mohou celkem obsahovat až 4 zeměpisné kategorie Občané podle zemí
 11. Vaše články můžete umístit do dalších dvou libovolných kategorií – pouze v Katalogu Firem.
 12. Můžete definovat jeden alternativní název článku a zvýraznit tím třeba svého koníčka.
 13. Za příplatek – 480 Kč / 1 rok – získáte privilegovaný účet RCRedaktora (6 měsíců stojí 260 Kč).


Cena prezentace –   10 Kč s DPH (≈ 0.428 USD ≈ 0.394 Euro) / 1 měsíc

Cena prezentace –   30 Kč s DPH (≈ 1.285 USD ≈ 1.184 Euro) / 3 měsíce

Cena prezentace –   60 Kč s DPH (≈ 2.571 USD ≈ 2.368 Euro) / 6 měsíců

Cena prezentace – 125 Kč s DPH (≈ 5.356 USD ≈ 4.933 Euro) / 1 rok

Občan – FULL

 1. Maximální velikost Vašich článků je – 3 000 KB (až 3 072 000 znaků !)
  • 3 072 000 znaků == 1 536 stran A4 (2 000 znaků)
 2. Každá zaplacená prezentace nyní může mít až 80 článků (1 hlavní a 79 subčlánků) !
 3. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet již nahraných multimediálních souborů.
 4. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet vlastních obrázků o maximální celkové velikosti – 1 GB (1 024 MB nebo 1 048 576 KB).
 5. Do Vašeho článku můžete přidat libovolný počet externích odkazů, které musí odpovídat všeobecným podmínkám.
 6. Váš článek bude umístěn do jedné konkrétní kategorie podle typu Vaší činnosti.
 7. Ve vašem článku můžete použít HTML i CSS pro lepší formátovaní textu.
  Je však zakázáno používat vyšší programovací jazyky (JavaScript, Java, PHP) a natahovat libovolná data z externích zdrojů.
 8. Ve vašem článku můžete použít, vedle multimediálních souborů, neomezený počet interaktivních prvků – Google Maps, Facebook Page Plugin, tlačítka Like (TwitterFacebook), komplexní tlačítko AddThis.com (200 funkcí), Street View, YouTube video, DailyMotion video, Vimeo video, FlickrShow, Okna Wikipedie nebo Uživatelské grafy. K dispozici jsou také všechny naše současné i budoucí šablony.
 9. Můžete také přesně definovat rozsah svého volného času použitím neomezeného počtu profesionálních českých nebo slovenských šablon.
 10. Vaše články mohou celkem obsahovat až 6 zeměpisných kategorií Občané podle zemí
 11. Vaše články můžete umístit do dalších dvou libovolných kategorií – pouze v Katalogu Firem.
 12. Můžete definovat jeden alternativní název článku a zvýraznit tím třeba svého koníčka.
 13. Za příplatek – 480 Kč / 1 rok – získáte privilegovaný účet RCRedaktora (6 měsíců stojí 260 Kč).


Cena prezentace –   30 Kč s DPH (≈ 1.285 USD ≈ 1.184 Euro) / 1 měsíc

Cena prezentace –   90 Kč s DPH (≈ 3.856 USD ≈ 3.552 Euro) / 3 měsíce

Cena prezentace – 180 Kč s DPH (≈ 7.713 USD ≈ 7.104 Euro) / 6 měsíců

Cena prezentace – 360 Kč s DPH (≈ 15.426 USD ≈ 14.209 Euro) / 1 rok

Prezentace typu Firma

Naše tři prezentace Firma jsou dobrou variantou pro středně náročné firmy a nejrůznější projekty. Splní Vám většinu Vašich přání a nabídnou značný prostor pro Vaše přesvědčovací schopnosti. Už rozhodně nemusíte počítat každé slovo či písmenko ve Vašem textu a používat maličké miniatury místo pěkných přehledných obrázků. Po uplynutí 3 měsíců si pak můžete zvolit náročnější variantu (přechod je zdarma) a doplatit jen rozdíl v celkové ceně Vaší prezentace.

 • Minimální doba používání libovolné prezentace je – 3 měsíců (625 Kč nebo 798 Kč nebo 998 Kč).
  Následně je možné si vybrat libovolné platební období, třeba – 3 měsíce (čtvrtletně).


Firma – LITE

 1. Maximální velikost Vašich článků je – 5 000 KB (až 5 120 000 znaků !).
  • 5 120 000 znaků == 2 560 stran A4 (2 000 znaků)
 2. Každá zaplacená prezentace nyní může mít až 150 článků (1 hlavní a 149 subčlánků) !
 3. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet již nahraných multimediálních souborů.
 4. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet vlastních obrázků o maximální celkové velikosti – 2 500,0 MB (2 560 000 KB).
 5. Do Vašeho článku můžete přidat libovolný počet externích odkazů, které musí odpovídat všeobecným podmínkám.
 6. Váš článek bude umístěn do jedné konkrétní kategorie podle typu Vaší firmy.
 7. Ve vašem článku můžete použít HTML i CSS pro lepší formátovaní textu.
  Je však zakázáno používat vyšší programovací jazyky (JavaScript, Java, PHP) a natahovat libovolná data z externích zdrojů.
 8. Ve vašem článku můžete použít, vedle multimediálních souborů, neomezený počet interaktivních prvků – Google Maps, Facebook Page Plugin, tlačítka Like (TwitterFacebook), komplexní tlačítko AddThis.com (200 funkcí), Street View, YouTube video, DailyMotion video, Vimeo video, FlickrShow, Okna Wikipedie nebo Uživatelské grafy. K dispozici jsou také všechny naše současné i budoucí šablony.
 9. Pro otevírací dobu vašich provozoven a kanceláří můžete použít neomezený počet profesionálních českých nebo slovenských šablon.
 10. Vaše články mohou celkem obsahovat až 8 zeměpisných kategorií Firmy podle zemí.
 11. Vaše články můžete umístit do dalších 3 libovolných kategorií – pouze v Katalogu Firem.
 12. Můžete definovat 3 alternativní názvy článků a zvýraznit tím třeba hlavní produkty své firmy.
 13. Za příplatek – 480 Kč / 1 rok – získáte privilegovaný účet RCRedaktora (6 měsíců stojí 260 Kč).


Cena prezentace –    208 Kč s DPH (≈ 8.912 USD ≈ 8.209 Euro) / 1 měsíc

Cena prezentace –    625 Kč s DPH (≈ 26.781 USD ≈ 24.669 Euro) / 3 měsíce

Cena prezentace – 1 245 Kč s DPH (≈ 53.348 USD ≈ 49.141 Euro) / 6 měsíců

Cena prezentace – 2 490 Kč s DPH (≈ 106.697 USD ≈ 98.283 Euro) / 1 rok

Firma – STANDARD

 1. Maximální velikost Vašich článků je – 7 000 KB (až 7 168 000 znaků !).
  • 7 168 000 znaků == 3 584 stran A4 (2 000 znaků)
 2. Každá zaplacená prezentace nyní může mít až 150 článků (1 hlavní a 149 subčlánků) !
 3. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet již nahraných multimediálních souborů.
 4. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet vlastních obrázků o maximální celkové velikosti – 4 000,0 MB (4 096 000 KB).
 5. Do Vašeho článku můžete přidat libovolný počet externích odkazů, které musí odpovídat všeobecným podmínkám.
 6. Váš článek bude umístěn do jedné konkrétní kategorie podle typu Vaší firmy.
 7. Ve vašem článku můžete použít HTML i CSS pro lepší formátovaní textu.
  Je však zakázáno používat vyšší programovací jazyky (JavaScript, Java, PHP) a natahovat libovolná data z externích zdrojů.
 8. Ve vašem článku můžete použít, vedle multimediálních souborů, neomezený počet interaktivních prvků – Google Maps, Facebook Page Plugin, tlačítka Like (TwitterFacebook), komplexní tlačítko AddThis.com (200 funkcí), Street View, YouTube video, DailyMotion video, Vimeo video, FlickrShow, Okna Wikipedie nebo Uživatelské grafy. K dispozici jsou také všechny naše současné i budoucí šablony.
 9. Pro otevírací dobu vašich provozoven a kanceláří můžete použít neomezený počet profesionálních českých nebo slovenských šablon.
 10. Vaše články mohou celkem obsahovat až 9 zeměpisných kategorií Firmy podle zemí.
 11. Vaše články můžete umístit do dalších 3 libovolných kategorií – pouze v Katalogu Firem.
 12. Můžete definovat 3 alternativní názvy článků a zvýraznit tím třeba hlavní produkty své firmy.
 13. Za příplatek – 480 Kč / 1 rok – získáte privilegovaný účet RCRedaktora (6 měsíců stojí 260 Kč).


Cena prezentace –    266 Kč s DPH (≈ 11.398 USD ≈ 10.499 Euro) / 1 měsíc

Cena prezentace –    798 Kč s DPH (≈ 34.194 USD ≈ 31.497 Euro) / 3 měsíce

Cena prezentace – 1 595 Kč s DPH (≈ 68.346 USD ≈ 62.956 Euro) / 6 měsíců

Cena prezentace – 3 190 Kč s DPH (≈ 136.692 USD ≈ 125.912 Euro) / 1 rok

Firma – FULL

 1. Maximální velikost Vašich článků je – 8 000 KB (až 8 192 000 znaků !).
  • 8 192 000 znaků == 4 096 stran A4 (2 000 znaků)
 2. Každá zaplacená prezentace nyní může mít až 150 článků (1 hlavní a 149 subčlánků) !
 3. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet již nahraných multimediálních souborů.
 4. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet vlastních obrázků o maximální celkové velikosti – 5 000,0 MB (5 120 000 KB).
 5. Do Vašeho článku můžete přidat libovolný počet externích odkazů, které musí odpovídat všeobecným podmínkám.
 6. Váš článek bude umístěn do jedné konkrétní kategorie podle typu Vaší firmy.
 7. Ve vašem článku můžete použít HTML i CSS pro lepší formátovaní textu.
  Je však zakázáno používat vyšší programovací jazyky (JavaScript, Java, PHP) a natahovat libovolná data z externích zdrojů.
 8. Ve vašem článku můžete použít, vedle multimediálních souborů, neomezený počet interaktivních prvků – Google Maps, Facebook Page Plugin, tlačítka Like (TwitterFacebook), komplexní tlačítko AddThis.com (200 funkcí), Street View, YouTube video, DailyMotion video, Vimeo video, FlickrShow, Okna Wikipedie nebo Uživatelské grafy. K dispozici jsou také všechny naše současné i budoucí šablony.
 9. Pro otevírací dobu vašich provozoven a kanceláří můžete použít neomezený počet profesionálních českých nebo slovenských šablon.
 10. Vaše články mohou celkem obsahovat až 9 zeměpisných kategorií Firmy podle zemí.
 11. Vaše články můžete umístit do dalších 3 libovolných kategorií – pouze v Katalogu Firem.
 12. Můžete definovat 4 alternativní názvy článků a zvýraznit tím třeba hlavní produkty své firmy.
 13. Za příplatek – 480 Kč / 1 rok – získáte privilegovaný účet RCRedaktora (6 měsíců stojí 260 Kč).


Cena prezentace –    333 Kč s DPH (≈ 14.269 USD ≈ 13.143 Euro) / 1 měsíc

Cena prezentace –    998 Kč s DPH (≈ 42.764 USD ≈ 39.392 Euro) / 3 měsíce

Cena prezentace – 1 995 Kč s DPH (≈ 85.486 USD ≈ 78.744 Euro) / 6 měsíců

Cena prezentace – 3 990 Kč s DPH (≈ 170.973 USD ≈ 157.489 Euro) / 1 rok

Prezentace typu Holding

Naše tři prezentace Holding jsou vynikající variantou pro velmi náročné firmy a velké projekty. Splní Vám téměř každé Vaše přání a nabídnou výborné možnosti pro Vaši profesionální prezentaci. Na počítání každého slova či písmenka ve Vašem textu si už ani nevzpomenete a velké možnosti HTML i CSS Vám snadno umožní vytvořit nejlepší prezentaci ve Vašich oblíbených kategoriích. Po uplynutí 3 měsíců si pak můžete zvolit náročnější variantu (přechod je zdarma) a doplatit jen rozdíl v celkové ceně Vaší prezentace.

 • Minimální doba používání libovolné prezentace je – 3 měsíců (1 248 Kč nebo 1 498 Kč nebo 1 748 Kč).
  Následně je možné si vybrat libovolné platební období, třeba – 3 měsíce (čtvrtletně).


Holding – LITE

 1. Maximální velikost Vašich článků je – 10 000 KB (až 10 240 000 znaků !).
  • 10 240 000 znaků == téměř NEKONEČNO == 5 120 stran A4 (2 000 znaků)
 2. Každá zaplacená prezentace nyní může mít až 250 článků (1 hlavní a 249 subčlánků) !
 3. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet již nahraných multimediálních souborů.
 4. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet vlastních obrázků o maximální celkové velikosti – 10 000 MB (10 240 000 KB).
 5. Do Vašeho článku můžete přidat libovolný počet externích odkazů, které musí odpovídat všeobecným podmínkám.
 6. Váš článek bude umístěn do jedné až tří konkrétních kategorií podle typu Vaší firmy.
 7. Máte právo si definovat a používat jednu vlastní kategorii (nezávisle na jiných pravidlech) !
 8. Ve vašem článku můžete použít HTML i CSS pro lepší formátovaní textu.
  Je však zakázáno používat vyšší programovací jazyky (JavaScript, Java, PHP) a natahovat libovolná data z externích zdrojů.
 9. Ve vašem článku můžete použít, vedle multimediálních souborů, neomezený počet interaktivních prvků – Google Maps, Facebook Page Plugin, tlačítka Like (TwitterFacebook), komplexní tlačítko AddThis.com (200 funkcí), Street View, YouTube video, DailyMotion video, Vimeo video, FlickrShow, Okna Wikipedie nebo Uživatelské grafy. K dispozici jsou také všechny naše současné i budoucí šablony.
 10. Pro otevírací dobu vašich provozoven a kanceláří můžete použít neomezený počet profesionálních českých nebo slovenských šablon.
 11. Vaše články mohou celkem obsahovat až 12 zeměpisných kategorií Firmy podle zemí.
 12. Vaše články můžete umístit do dalších 3 libovolných kategorií – pouze v Katalogu Firem.
 13. Můžete definovat 6 alternativních názvů článků a zvýraznit tím třeba hlavní produkty své firmy.
 14. Můžete potlačit typické znaky naší encyklopedie !
  Do Vašeho článku můžete vložit logo vaší firmy a tím zcela nahradit naše Logo (příklad).
  Současně si můžete vytvořit vlastní Sidebar menu podle vlastních požadavků a tím zcela nahradit naše hlavní menu.
 15. Zcela ZDARMA získáte privilegovaný účet RCRedaktora (libovolně a bez omezení).


Cena prezentace –    416 Kč s DPH (≈ 17.825 USD ≈ 16.419 Euro) / 1 měsíc

Cena prezentace – 1 248 Kč s DPH (≈ 53.477 USD ≈ 49.259 Euro) / 3 měsíce

Cena prezentace – 2 495 Kč s DPH (≈ 106.911 USD ≈ 98.480 Euro) / 6 měsíců

Cena prezentace – 4 990 Kč s DPH (≈ 213.823 USD ≈ 196.960 Euro) / 1 rok

Holding – STANDARD

 1. Maximální velikost Vašich článků je – 14 000 KB (až 14 336 000 znaků !).
  • 14 336 000 znaků == téměř NEKONEČNO == 7 168 stran A4 (2 000 znaků)
 2. Každá zaplacená prezentace nyní může mít až 250 článků (1 hlavní a 249 subčlánků) !
 3. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet již nahraných multimediálních souborů.
 4. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet vlastních obrázků o maximální celkové velikosti – 20 000,0 MB (20 480 000 KB).
 5. Do Vašeho článku můžete přidat libovolný počet externích odkazů, které musí odpovídat všeobecným podmínkám.
 6. Váš článek bude umístěn do jedné až tří konkrétních kategorií podle typu Vaší firmy.
 7. Máte právo si definovat a používat jednu vlastní kategorii (nezávisle na jiných pravidlech) !
 8. Ve vašem článku můžete použít HTML i CSS pro lepší formátovaní textu.
  Je však zakázáno používat vyšší programovací jazyky (JavaScript, Java, PHP) a natahovat libovolná data z externích zdrojů.
 9. Ve vašem článku můžete použít, vedle multimediálních souborů, neomezený počet interaktivních prvků – Google Maps, Facebook Page Plugin, tlačítka Like (TwitterFacebook), komplexní tlačítko AddThis.com (200 funkcí), Street View, YouTube video, DailyMotion video, Vimeo video, FlickrShow, Okna Wikipedie nebo Uživatelské grafy. K dispozici jsou také všechny naše současné i budoucí šablony.
 10. Pro otevírací dobu vašich provozoven a kanceláří můžete použít neomezený počet profesionálních českých nebo slovenských šablon.
 11. Vaše články mohou celkem obsahovat až 12 zeměpisných kategorií Firmy podle zemí.
 12. Vaše články můžete umístit do dalších 4 libovolných kategorií – v celém projektu encyklopedie.
 13. Můžete definovat 8 alternativních názvů článků a zvýraznit tím třeba hlavní produkty své firmy.
 14. Můžete potlačit typické znaky naší encyklopedie !
  Do Vašeho článku můžete vložit logo vaší firmy a tím zcela nahradit naše Logo (příklad).
  Současně si můžete vytvořit vlastní Sidebar menu podle vlastních požadavků a tím zcela nahradit naše hlavní menu.
 15. Zcela ZDARMA získáte privilegovaný účet RCRedaktora (libovolně a bez omezení).


Cena prezentace –    500 Kč s DPH (≈ 21.425 USD ≈ 19.735 Euro) / 1 měsíc

Cena prezentace – 1 498 Kč s DPH (≈ 64.189 USD ≈ 59.127 Euro) / 3 měsíce

Cena prezentace – 2 995 Kč s DPH (≈ 128.336 USD ≈ 118.215 Euro) / 6 měsíců

Cena prezentace – 5 990 Kč s DPH (≈ 256.673 USD ≈ 236.431 Euro) / 1 rok

Holding – FULL

 1. Maximální velikost Vašich článků je – 28 000 KB (až 28 672 000 znaků !).
  • 28 672 000 znaků == NEKONEČNO == 14 336 stran A4 (2 000 znaků)
 2. Každá zaplacená prezentace nyní může mít až 400 článků (1 hlavní a 399 subčlánků) !
 3. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet již nahraných multimediálních souborů.
 4. Do Vašich článků můžete přidat neomezený počet vlastních obrázků o maximální celkové velikosti – 20 000,0 MB (20 480 000 KB).
 5. Do Vašeho článku můžete přidat libovolný počet externích odkazů, které musí odpovídat všeobecným podmínkám.
 6. Váš článek bude umístěn do jedné až tří konkrétních kategorií podle typu Vaší firmy.
 7. Máte právo si definovat a používat dvě vlastní kategorie (nezávisle na jiných pravidlech) !
 8. Ve vašem článku můžete použít HTML i CSS pro lepší formátovaní textu.
  Je však zakázáno používat vyšší programovací jazyky (JavaScript, Java, PHP) a natahovat libovolná data z externích zdrojů.
 9. Ve vašem článku můžete použít, vedle multimediálních souborů, neomezený počet interaktivních prvků – Google Maps, Facebook Page Plugin, tlačítka Like (TwitterFacebook), komplexní tlačítko AddThis.com (200 funkcí), Street View, YouTube video, DailyMotion video, Vimeo video, FlickrShow, Okna Wikipedie nebo Uživatelské grafy. K dispozici jsou také všechny naše současné i budoucí šablony.
 10. Pro otevírací dobu vašich provozoven a kanceláří můžete použít neomezený počet profesionálních českých nebo slovenských šablon.
 11. Ve vašem článku můžete použít neomezený počet zeměpisných kategorií Firmy podle zemí.
 12. Vaše články můžete umístit do dalších 4 libovolných kategorií – v celém projektu encyklopedie.
 13. Můžete definovat 10 alternativních názvů článků a zvýraznit tím třeba hlavní produkty své firmy.
 14. Můžete potlačit typické znaky naší encyklopedie !
  Do Vašeho článku můžete vložit logo vaší firmy a tím zcela nahradit naše Logo (příklad).
  Současně si můžete vytvořit vlastní Sidebar menu podle vlastních požadavků a tím zcela nahradit naše hlavní menu.
 15. Zcela ZDARMA získáte privilegovaný účet RCRedaktora (libovolně a bez omezení).


Cena prezentace –    584 Kč s DPH (≈ 25.024 USD ≈ 23.051 Euro) / 1 měsíc

Cena prezentace – 1 748 Kč s DPH (≈ 74.902 USD ≈ 68.995 Euro) / 3 měsíce

Cena prezentace – 3 495 Kč s DPH (≈ 149.762 USD ≈ 137.951 Euro) / 6 měsíců

Cena prezentace – 6 990 Kč s DPH (≈ 299.524 USD ≈ 275.902 Euro) / 1 rok

Výběr grafické podoby firemní prezentace (grafického skinu)

Od Ledna 2014 oficiálně podporujeme výběr grafické podoby u placených firemních prezentací.

Obrovskou výhodou našeho Firemního Katalogu je však možnost kdykoliv změnit své úvodní rozhodnutí.

Během jediné minuty můžete, jen u nás, díky magickému příkazu <skin> plynule přejít do jiné grafické podoby prezentace !

Kompletní popis najdete na stránce — Výběr grafické podoby firemní prezentace.

Urgentní úprava nebo vymazání prezentace

 • Měníte název své firmy nebo adresu provozovny ?? Zakládáte novou firmu a starou firmu plánujete zlikvidovat ??
 • Máte málo času a nechcete si učit jednoduchý značkovací jazyk encyklopedie Multimediaexpo.cz (MediaWiki) ??
 • Proto nabízíme následující urgentní úpravy a garantujeme jejich provedení během 48 hodin od obdržení platby.
  • Urgentní úprava názvu vaší firmy (přejmenování) — 300 Kč s DPH.
  • Urgentní vymazání vaší staré firmy — 300 Kč s DPH.
  • Urgentní změna adresy a kontaktních údajů Vaší provozovny — 400 Kč s DPH.
  • Urgentní změna otevírací doby Vaší provozovny — 400 Kč s DPH.
  • Urgentní úprava mapy Vaší provozovny (Google Mapy, MAPY.cz, OpenStreetmap) — 400 Kč s DPH.


Pokud požádáte o obyčejné přejmenování firmy nebo vymazání staré firmy (vždy emailem) v bezplatném režimu ZDARMA, musíte počítat s pevným termínem provedení 29 pracovních dnů (1,25 měsíce).

Naše běžná reakce — obyčejné vymazání staré firmy v režimu ZDARMA

Konzultace při vylepšování firemních prezentací

Při počátečním vytváření firemní prezentace stojí každá započatá hodina500 Kč s DPH.

Nicméně při dalším vylepšování Vaší komplexní firemní prezentací je možné, že budete mít určité potíže.
V takovém případě nás můžete požádat o běžnou konzultaci nebo přímo úpravu a vylepšení Vaší prezentace.

 • Běžná technická konzultace (bez zásahu do prezentace) stojí — 600 Kč s DPH / 1 hodina
  • První hodina běžné konzultace je však zdarma.
 • Technická konzultace spojená s přímým vylepšením Vaší prezentace stojí — 1 000 Kč s DPH / 1 hodina

Náš bankovní účet — 2702494577 / 2010 (FIO banka, ALL MULTIMEDIA, s.r.o.)
 • IBAN — CZ22 2010 0000 0027 0249 4577
 • SWIFT — FIOBCZPPXXX

Přivítáme všechny Vaše dotazy

Mobil: +420 777 292 540

Reference

 1. MediaWiki release notes – Languages updated in 1.16 (anglický popis)

Externí odkazy