Black-Friday-2019-12-Multimediaexpo.png

WTA International Tournaments

Z Multimediaexpo.cz

Přejít na: navigace, hledání

WTA International Tournaments je nová kategorie ženského okruhu WTA Tour. Tato kategorie nahrazuje bývalé kategorie Tier III a Tier IV.
Kategorie Tier I a II jsou od roku 2009 také nahrazeny jedinou kategorií, která se nazývá Premier Tournaments.

Turnaje

vítězky v roce 2010
vítězky v roce 2009
Turnaj Současný název Místo Země Povrch Aktuální vítězka Aktuální vítězky (čtyřhra)
Brisbane Brisbane International Brisbane Austrálie Tvrdý Kim Clijstersová Lucie Hradecká
Auckland ASB Classic Auckland Nový Zéland Tvrdý Yanina Wickmayerová Liezel Huberová
Hobart Moorilla Hobart International Hobart Austrálie Tvrdý Aljona Bondarenková Květa Peschkeová
Pattaya City PTT Pattaya Women's Open Pattaya Thajsko Tvrdý Věra Zvonarevová Tamarine Tanasugarnová
Memphis Regions Morgan Keegan Championships
& the Cellular South Cup
Memphis USA Tvrdý (h) Maria Šarapovová Michaëlla Krajiceková
Bogotá Copa Colsanitas Bogotá Kolumbie Antuka Mariana D. Mariñová Edina Gallovitsová
Acapulco Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC Acapulco Mexiko Antuka Venus Williamsová B. Záhlavová-Strýcová
Kuala Lumpur Malaysian Open Kuala Lumpur Malajsie Tvrdý Alisa Klejbanovová Ťie Čengová
Monterrey Monterrey Open Monterrey Mexiko Tvrdý A. Pavljučenkovová B. Záhlavová-Strýcová
Ponte Vedra Beach MPS Group Championships Ponte Vedra Beach USA Antuka Caroline Wozniacká C’ Jenová
Marbella Andalucia Tennis Experience Marbella Španělsko Antuka Flavia Pennettaová Roberta Vinciová
Barcelona Barcelona Ladies Open Barcelona Španělsko Antuka F. Schiavoneová Roberta Vinciová
Fès Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem Fès Maroko Antuka Iveta Benešová Anabel Medinaová G.
Estoril Estoril Open Estoril Portugalsko Antuka Yanina Wickmayer Abigail Spears
Štrasburk Internationaux de Strasbourg Štrasburk Francie Antuka Aravane Rezaï Mara Santangelo
Birmingham AEGON Classic Birmingham V. Británie Tráva Magdaléna Rybáriková Liezel Huber
's-Hertogenbosch Ordina Open 's-Hertogenbosch Nizozemsko Tráva Tamarine Tanasugarn Flavia Pennetta
Budapešť GDF SUEZ Grand Prix Budapešť Maďarsko Antuka Ágnes Szávay Monica Niculescu
Båstad Collector Swedish Open Women Båstad Švédsko Tvrdý M. J. Martínez Sánchez Flavia Pennetta
Palermo Internazionali Femminili di Tennis di Palermo Palermo Itálie Antuka Flavia Pennetta M. J. Martínez Sánchez
Praha ECM Prague Open Praha Česko Antuka Sybille Bammer Kateryna Bondarenko
Portorož Banka Koper Slovenia Open Portorož Slovinsko Tvrdý Dinara Safina Vladimíra Uhlířová
Bad Gastein Gastein Ladies Bad Gastein Rakousko Antuka Andrea Petkovic Lucie Hradecká
Istanbul Istanbul Cup Istanbul Turecko Antuka Věra Duševina Renata Voráčová
Guangzhou Guangzhou International Women's Open Guangzhou Čína Tvrdý Šachar Peer Taťána Puček
Quebec City Bell Challenge Quebec Kanada Tvrdý (h) Melinda Czink B. Záhlavová-Strýcová
Soul Hansol Korea Open Soul Jižní Korea Tvrdý Kimiko Date Abigail Spears
Taškent Tashkent Open Taškent Uzbekistán Tvrdý Šachar Peer Taťána Puček
Linz Generali Ladies Linz Linz Rakousko Tvrdý (h) Yanina Wickmayer Katarina Srebotnik
Ósaka HP Open Ósaka Japonsko Tvrdý (h) Samantha Stosur Lisa Raymond
Luxembourg BGL Luxembourg Open Lucemburk Lucembursko Tvrdý (h) Timea Bacsinszky B. Záhlavová-Strýcová
Bali Commonwealth Bank Tournament of Champions Bali Indonésie Tvrdý Aravane Rezaï
čtyřhra se nehrála

Externí odkazy

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Hlavní funkce
Navigace
Nástroje
Příspěvky a dary
Další informace